SZUKAM DAWCY NASIENIA aktualne 01.08,2015

Ogłoszenia kobiet
alonelover
Posty: 46
Rejestracja: 30 kwietnia 2014, 00:41 - śr

Re: SZUKAM DAWCY NASIENIA - ŚLASK.

Post autor: alonelover »

Witam chętnie pomogę w zapłodnieniu, wysoki 188cm, włosy ciemne. oczy zielone 79kg. Proszę pisz na mail chwilenamietnosci@tlen.pl
newazamaster
Posty: 12
Rejestracja: 28 grudnia 2013, 21:26 - sob

Re: SZUKAM DAWCY NASIENIA - ŚLASK.

Post autor: newazamaster »

Chętnie Ci pomogę. Mogę dojechać do Ciebie.
alonelover
Posty: 46
Rejestracja: 30 kwietnia 2014, 00:41 - śr

Re: SZUKAM DAWCY NASIENIA - ŚLASK.

Post autor: alonelover »

Witam jestem fajnym miłym facetem , który chętnie pomoże Ci w zajściu w ciąże - zapłodnię. Nie będę ingerował w życie Twoje, ani dziecka, zero kontaktu. Mam grupe RH + A. Mam 34lata, wysoki 188cm, włosy ciemne.79kg, oczy zielone. moj mail chwilenamietnosci@tlen.pl Pozdrawiam Tomek
REPRODUKTOR
Posty: 7
Rejestracja: 27 kwietnia 2014, 21:55 - ndz
Lokalizacja: Slask, małopolska, mazowieckie

Re: SZUKAM DAWCY NASIENIA - ŚLASK.

Post autor: REPRODUKTOR »

Witam , mam naimie Robert żonaty 2 dzieci chłopcy 12 i 9 młodszy uzdolniony muzycznie wygrywa konkursy pianistycznej po dziadku .jestem zdrowy aczkolwiek aktualne badania muszę zrobic mam z przed roku jestem brunetem o typ Włocha po dziadku Włochu aktualnie potrzebuje pieniędzy dlatego zdecydowałem sie napisać mam 182 cm 70 kg raczej szczupłym wysokim o niebieskich oczach mam 37 lat ale zadbany i podobajacy sie młodym kobietom . Kwota niewielka do ustalenia.
Skuteczny Reproduktor gwarantujący zdrowe i kochane dzieci , mam ich kilka na koncie swoich i nie tylko, gwarantuje i oczekuje dyskrecji Robert.
greg_1986

Re: SZUKAM DAWCY NASIENIA - ŚLASK.

Post autor: greg_1986 »

Witam, odbierz maila :)
zbychu6758
Posty: 48
Rejestracja: 10 stycznia 2014, 08:54 - pt

Re: SZUKAM DAWCY NASIENIA - ŚLASK.

Post autor: zbychu6758 »

Witam mogę pomóc 532416676 pozdrawiam
fighter
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwietnia 2014, 18:13 - pn

Re: SZUKAM DAWCY NASIENIA - ŚLASK.

Post autor: fighter »

Cześć. Jestem ze śląska więc nie powinno być problemu ze spotkaniem się. Krótko o mnie: 178cm, ciemne włosy-krótko przycinane, 86kg, lubię pływać i chodzić na siłownię. Mam żonę i dziecko w wieku 10 lat a ja mam 33 lata. Jestem ustabilizowany życiowo, własne mieszkanie, samochód, stabilna praca. Jeśli chodzi o badania na HIV - jestem funkcjonariuszem państwowym więc takie badania mamy robione, a jeśli chodzi o ten papierek to nie posiadam. Moja grupa krwi A Rh-. Pozdrawiam
REPRODUKTOR
Posty: 7
Rejestracja: 27 kwietnia 2014, 21:55 - ndz
Lokalizacja: Slask, małopolska, mazowieckie

Re: SZUKAM DAWCY NASIENIA - ŚLASK.

Post autor: REPRODUKTOR »

Witaj , mam naimie Robert jestem co prawda starszy niz 35 lat mam 38 jestem brunetem niebieskie oczy 182 cm wzrostu żonaty dwoje dzieci żona nie moze nic wiedzieć oczekuje dyskrecji badania bedą świeżo zrobione jesli sie zdecydujecie na mnie co do kwoty dogadamy sie napewno jestem poważnym dystyngowanym mężczyzna mam już jedno zapłodnienie na koncie Pani z Poznania ma córkę ze. Mną ja mam dwóch synów 9 i 12 lat zdolny młodszy same piątki i gra na pianinie chodzi do szkoly muzycznej jestem raczej szczupłym mężczyzna . Prosze o podanie oczekiwań i formy zapłodnienia jakiej oczekujesz. Jestem z Katowic. :roll:
Skuteczny Reproduktor gwarantujący zdrowe i kochane dzieci , mam ich kilka na koncie swoich i nie tylko, gwarantuje i oczekuje dyskrecji Robert.
mierzejewski1
Posty: 7
Rejestracja: 09 stycznia 2014, 00:28 - czw

Post autor: mierzejewski1 »

.
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2017, 20:33 - czw przez mierzejewski1, łącznie zmieniany 1 raz.
fighter
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwietnia 2014, 18:13 - pn

Re: SZUKAM DAWCY NASIENIA - ŚLASK.

Post autor: fighter »

Witam. Mam 33 lata, żonaty z dzieckiem i chętnie pomoge. Odpowiem na pytania co do mojej osoby. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post