Szukam dawcy w Szczecinie

Ogłoszenia kobiet
ewunia_szczecin
Posty: 1
Rejestracja: 20 lipca 2013, 08:44 - sob

Szukam dawcy w Szczecinie

Post autor: ewunia_szczecin »

Witajcie Drodzy Panowie,
Mam 29 lat i przed 30 chciałabym zajść ciążę. Jestem blondynką średniego wzrostu, ważę 58kg. Trudno mi oceniać mój własny wygląd ale ponieważ nigdy nie usłyszałam nic niemiłego pod swoim adresem zakładam więc, że wszystko ze mną w porządku. Mój problem polega na tym, że jestem wstydliwa przy poznawaniu ludziu i zamykam się w sobie, natomiast zegar biologiczny tyka i bardzo pragnę mieć dziecko. Bardzo. Przez ostatnie 4 lata myślałam, że może napotkam na mojej drodze kogoś, z kim uda mi się stworzyć rodzinę ale niestety tak się nie stało. Dlatego postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i ogłosić się na tym forum. Szukam kogoś, kto zapłodni mnie metodą naturalną. Z wykształcenia jestem inżynierem, jestem zdrowa, znam 2 języki obce, dbam o siebie, rodzice zapewnili mi dobre wykształcenie oraz położyli nacisk na kulturę osobistą. Tego samego poszukiwałabym u Pana, zależy mi aby dziecko miało dobre geny. Jeśli okazałoby się, że po zapłodnieniu Pan chciałby koontynuować znajomość jestem na to otwarta, jeśli nie-również nie będzie to problem. Szukam Panów, którzy są wysocy i są w wieku 30-36. Ale ktokolwiek ma ochotę napisać, jest mile widziany. Jeszcze jedno, w tym poście napisałam wszystko szczerze, poważnie i pokładam w nim swoje nadzieje, więc jeśli ktoś ma ochotę się wygłupiać albo ma złe intencje to proszę do mnie nie pisać-będę wdzięczna za uszanowanie tej prośby.
zaplodnienie
Posty: 30
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 15:45 - czw
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam dawcy w Szczecinie

Post autor: zaplodnienie »

zaplodnienie@wp.pl - pomoge. Warszawa 40 lat, Brh+, przebadane nasienie. Piotrek
40 latek z Warszawy, krew Brh+ pomoże mężatkom i samotnym paniom w poczęciu.Jestem dawcą nasienia w klinice Novum w Warszawie.
zaplodnienie@wp.pl
Radek
Posty: 137
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 23:03 - ndz

Re: Szukam dawcy w Szczecinie

Post autor: Radek »

Witam panią jeśli chodzi o pomoc w zajściu wciąże jak najbardziej moge pani pomóc,mam 35lat,wzrost 180cm,jeżeli jest pani zainteresowana prosze pisać na emeil udziele więcej informacji: corsa0101@wp.pl
Radek
Posty: 137
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 23:03 - ndz

Re: Szukam dawcy w Szczecinie

Post autor: Radek »

Witam panią jeśli chodzi o pomoc jak najbardziej moge pani pomóc,mam 35lat wzrost 182cm,więcej informacji udzielę na emeil: mój kontakt meilowy to corsa0101@wp.pl,pozdrawiam
arno35
Posty: 1
Rejestracja: 01 września 2013, 08:38 - ndz

Re: Szukam dawcy w Szczecinie

Post autor: arno35 »

Witaj Ewuniu!
To, że piszesz na poziomie da się wyczuć po Twoim tekście. Proszę skontaktuj się ze mną na poniższy email. Naprawdę warto.
arno35@interia.pl

Pozdrawiam
Marek!
FARAONIK
Posty: 65
Rejestracja: 23 października 2014, 13:29 - czw

Re: Szukam dawcy w Szczecinie

Post autor: FARAONIK »

witam chętnie Pani pomogę,mam na imię Grzesiek.Proszę się odezwać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post