Chcę byc mamą:)

Ogłoszenia kobiet
Walkiria
Posty: 8
Rejestracja: 20 września 2012, 21:09 - czw

BARDZO DZIEKUJĘ ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI!

Post autor: Walkiria »

nadal chce byc mamą i wiem,ze moge,zrobilam badania...ale nie moglabym jednak skorzystac z tego,bo mimo wszystko uwazam,ze dziecko powinno miec dwoje rodzicow.I dlatego zamykam ten temat.Jeszcze raz dziekuję i jeszcze raz gratuluję administratorom za stworzenie tego forum.Moj zegar biologiczny bije,i pewnie niedlugo juz nie bede mogla nawet o tym marzyć,zeby miec w ramionach male dziecko..coż,trudno.
pozdrawiam wszystkich gorąco i zostawiam rownie gorącego buziaka :) Dawajcie szczęscie,panowie,kobietom,dobrze,ze jestescie:)
Magdalena
robinj23
Posty: 6
Rejestracja: 26 października 2012, 13:07 - pt

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: robinj23 »

Witam,
Ostatnio zmieniony 31 października 2012, 20:22 - śr przez robinj23, łącznie zmieniany 1 raz.
ryszard
Posty: 1
Rejestracja: 26 października 2012, 21:19 - pt

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: ryszard »

witam jestem slawek mam dwóch synów zdrowych i moge ci pomusz ci zapłodnić w każdym mam ważne badania ciemny brunet oczy niebieskie nie pale papierosów ani ankoholu napisz na muj aderes slawomir.g@onet.com.pl
Adam79
Posty: 9
Rejestracja: 20 października 2012, 18:57 - sob
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: Adam79 »

Chętnie pomogę mam dwóch synów zbysz-ko79@gazeta.pl
Adam
Filip1
Posty: 2
Rejestracja: 01 czerwca 2015, 17:58 - pn

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: Filip1 »

Witam. Jestem 21-letnim studentem medycyny na uczelni w Warszawie .Jestem doświadczony w sprawach zapładniania.Posiadam aktualne wszystkie badania. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym brunetem o szerokich ramionach i wyrazistych rysach twarzy.Jestem romantycznym,ciekawym świata mężczyzną z dużym poczuciem humoru. W swoich działaniach jestem zdecydowany, dobrze wiem czego chcę od życia. Jestem energiczny i wysportowany. Pomimo napiętego harmonogramu ze względu na kierunek studiów udaję mi się łączyć studiowanie z grą w klubie sportowym na dość wysokim poziomie.Moimi zainteresowaniami są sport i literatura. Pasjami czytam powieści sensacyjne Dana Browna i Bogusława Wołoszańskiego. Pochodzę z rodziny lekarskiej. Mój wynik IQ wynosi 198.Nigdy w życiu nie przechodziłem żadnych poważnych chorób, od pokoleń w mojej rodzinie nikt nigdy nie chorował na jakąkolwiek poważną chorobę wszelakiego pochodzenia.Jestem gotowy dojechać w każdą część Polski w celu spotkania. Zapłodnienie odbędzie się w każdy zaproponowany przez Panią/Parę sposób.
Nie będę ingerował w życie dziecka po urodzeniu.
d/lubin/zgora
Posty: 133
Rejestracja: 18 lutego 2015, 04:48 - śr

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: d/lubin/zgora »

witam, jak w tytule,pomogę nieodpłatnie stac się mamą, jestem sprawdzony (od 2011 dałem już szczęście kilku mamom;)
jestem z okolic Lubina mam 39 lat 180cm/84 kg zdrowy, wykształcenie wyższe techniczne , brunet
zapraszam
typeman@o2.pl
krzysztof1997
Posty: 2
Rejestracja: 16 lutego 2016, 19:10 - wt

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: krzysztof1997 »

Z checia I bez interesownie pomoge jestem z Gniezna
damian12345
Posty: 1
Rejestracja: 10 lutego 2016, 20:58 - śr

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: damian12345 »

Witam chętnie pomogę to mmój blaszczakdamian@o2.pl
Piotrek01
Posty: 54
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 21:23 - śr
Lokalizacja: Białystok

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: Piotrek01 »

myślę że mógłbym dać Tobie czego pragniesz, mam na imię Piotrek 32 lata 180 cm 78 kg brunet brązowe oczy, wykształcony, kulturalny zadbany, wszystkie badania, mieszkam i pracuję w Białymstoku czyli stolicy leczenia bezłodności, więc jeśli się wybierasz do tego miasta możemy się spotkać w wiadomym celu dyskretnie, posiadam akrualbe badania Hiv tego samego oczekuję. Napisz jeśli jesteś zdecydowana piotrek00001@gmail.com, dodam że jestem ojcem dwóch zdrowych ślicznych córeczek
nie dojeżdżam ponieważ jestem aktywny zawodowo.
pozdrawiam Piotrek
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post