Chcę byc mamą:)

Ogłoszenia kobiet
Walkiria
Posty: 8
Rejestracja: 20 września 2012, 21:09 - czw

Chcę byc mamą:)

Post autor: Walkiria »

Szczesliwego Nowego Roku:)
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 2013, 03:07 - wt przez Walkiria, łącznie zmieniany 1 raz.
admin
Site Admin
Posty: 1683
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: admin »

A jak urodzi się kolejna córka :?:
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
Walkiria
Posty: 8
Rejestracja: 20 września 2012, 21:09 - czw

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: Walkiria »

bede kochac:) ale chcialabym syneczka.Oj,wiem,ze te moje marzenia,to gruszki na wierzbie,zegar tyka,pewnie wielu ludzi mysli:po co jej dziecko,niech na wnuki czeka" mam po prostu stale instynkt macierzynski i wiem,ze bylabym dobra matka,bo moje corki dobrze wychowalam i są przefajne:)
szkoda,ze nie wiedzialam wczesniej o tym forum :(
lukasz
Posty: 10
Rejestracja: 04 września 2012, 23:49 - wt

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: lukasz »

Witaj .Jestem ojcem dwuch synów.Jestem brunetem w związku.Mogę Ci pomoc, ale czy jesteś tego pewna? Pozdrawiam Łukasz
on
Posty: 3
Rejestracja: 21 września 2012, 07:48 - pt

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: on »

Mogę pomoc. Mam syna . Napisz @.
romulus22222@wp.pl
Posty: 34
Rejestracja: 03 lipca 2011, 13:32 - ndz

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: romulus22222@wp.pl »

Witaj Moge Ci pomóc, prosze o kontakt 661246852.
tojott27
Posty: 10
Rejestracja: 26 listopada 2011, 18:47 - sob

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: tojott27 »

hej pisz to ci pomoge :)
wojtek
Posty: 29
Rejestracja: 13 sierpnia 2012, 14:55 - pn

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: wojtek »

Pomogę 516462739
Walkiria
Posty: 8
Rejestracja: 20 września 2012, 21:09 - czw

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: Walkiria »

nie spodziewalam się tego,znaczy,az tylu chętnych.Jestem mile zaskoczona,naprawde...Panowie,dziekuję..w tym tygodniu zrobie wiec badania,czy naprawde jeszcze mogę zajsc w ciążę,czy mam na to jakies szanse...potem tu wejde i skorzystam...ale naprawde to mnie az zachwycilo...dziekuję.I dziekuję tym,ktorzy stworzyli ten portal.Dajecie szanse ludziom.

Tak miedzy nami,to naprawdee uwazam,iz dziecko powinni wychowywac oboje rodzicow,sama ich mialam i naprawde do dzisiaj xcenie swojego ojca,za to ze byl (umarl 8 lat temu) i matke,ze mimo wszystko nie odeszla od niego.Dziecko wychowywane tylko przez jednego rodzica to dziecko z czegos odarte...Ojciec daje bardzo duzo.
No,wlasnie...nie chcialabym wychowwac swojego dziecka sama...tego nie napisalam w poscie.Pisze wiec teraz.I jesli wsrod was,panowie są tacy,ktorzy tak samo mysla,jak ja,to ...to sie okaze po badaniach zresztą...
jeszcze raz dziekuje tym,ktorzy ten portal stworzyli.Naprawde.I wszystkim wam za te listy i za tą gotowosc :*
Walkiria
Posty: 8
Rejestracja: 20 września 2012, 21:09 - czw

Re: Chcę byc mamą:)

Post autor: Walkiria »

dla tych,ktorzy do mnie napisali na priv rowniez moje pisanie:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post