szukam dawcy nasienia z województwa śląskiego

Ogłoszenia kobiet
mz1976
Posty: 32
Rejestracja: 11 grudnia 2013, 21:36 - śr

Post autor: mz1976 »

.
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2017, 21:10 - czw przez mz1976, łącznie zmieniany 1 raz.
alonelover
Posty: 46
Rejestracja: 30 kwietnia 2014, 00:41 - śr

Re: szukam dawcy nasienia z województwa śląskiego

Post autor: alonelover »

Witam jestem fajnym miłym facetem , który chętnie pomoże Ci w zajściu w ciąże, chętnie zapłodnię. Nie będę ingerował w życie Twoje, ani dziecka jesli tego oczekujesz. Chciałbym mimo to żeby dziecko było w dobrych rękach i nie zabrakło mu miłości ani niczego innego. Cos o mnie po 30, wysoki 188cm, włosy ciemne.79kg, oczy zielone. Chętnie spotkam się z Tobą jestem z okolic Katowic. mail chwilenamietnosci@tlen.pl Pozdrawiam Tomek
tojott27
Posty: 10
Rejestracja: 26 listopada 2011, 18:47 - sob

Re: szukam dawcy nasienia z województwa śląskiego

Post autor: tojott27 »

koleżanko z mila checia ci pomoge jestem z gliwic
fine1000
Posty: 20
Rejestracja: 11 maja 2013, 18:54 - sob

Re: szukam dawcy nasienia z województwa śląskiego

Post autor: fine1000 »

napisz sosnowiec
fighter
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwietnia 2014, 18:13 - pn

Re: szukam dawcy nasienia z województwa śląskiego

Post autor: fighter »

Cześć. Jestem funkcjonariuszem więc mam badania robione na bieżąco, jestem zdrowy bo w przeciwnym razie straciłbym pracę. Mam 33 lata, żonę i dziecko. Jeśli jesteś zainteresowana zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.
REPRODUKTOR
Posty: 7
Rejestracja: 27 kwietnia 2014, 21:55 - ndz
Lokalizacja: Slask, małopolska, mazowieckie

Re: szukam dawcy nasienia z województwa śląskiego

Post autor: REPRODUKTOR »

Witam mam naimie Robert mam 38 lat 182 cm 70 kg jestem brunetem o urodzę Włocha po dziadku badania nie problem zrobic , jestem żonaty mam 2 synków z czego jeden młodszy uzdolniony muzycznie . Pomogłem koledze i jego żonie maja chłopczyka i zdecydowałem sie pomoc innym . Jestem z Katowic chetnie sie spotkam omówić szczegóły .
Skuteczny Reproduktor gwarantujący zdrowe i kochane dzieci , mam ich kilka na koncie swoich i nie tylko, gwarantuje i oczekuje dyskrecji Robert.
alonelover
Posty: 46
Rejestracja: 30 kwietnia 2014, 00:41 - śr

Re: szukam dawcy nasienia z województwa śląskiego

Post autor: alonelover »

Witam jestem fajnym miłym facetem ,jestem z Slaskiego - chętnie pomoże Ci w zajściu w ciąże - zapłodnię. Nie będę ingerował w życie Twoje, ani dziecka, zero kontaktu. Mam grupe RH + A. Mam 34lata, wysoki 188cm, włosy ciemne.79kg, oczy zielone. moj mail chwilenamietnosci@tlen.pl Pozdrawiam Tomek
Filippo
Posty: 14
Rejestracja: 15 marca 2014, 15:56 - sob

Re: szukam dawcy nasienia z województwa śląskiego

Post autor: Filippo »

Chętnie pomogę, o to moje dane:
mam 21 lat,
ciemne włosy,zielone oczy,
180 cm wzrostu,
grupa krwi 0 rh-,
jestem wysportowany,
mam aktualne badania nasienia,
jestem dawcą nasienia,
w razie zainteresowania proszę o kontakt zakia@o2.pl,
fighter
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwietnia 2014, 18:13 - pn

Re: szukam dawcy nasienia z województwa śląskiego

Post autor: fighter »

Cześć. Jestem ze śląska więc nie powinno być problemu ze spotkaniem się. Krótko o mnie: 178cm, ciemne włosy-krótko przycinane, 86kg, lubię pływać i chodzić na siłownię. Mam żonę i dziecko w wieku 10 lat a ja mam 33 lata. Jestem ustabilizowany życiowo, własne mieszkanie, samochód, stabilna praca. Jeśli chodzi o badania na HIV - jestem funkcjonariuszem państwowym więc takie badania mamy robione, a jeśli chodzi o ten papierek to nie posiadam. Moja grupa krwi A Rh-. Pozdrawiam
mz1976
Posty: 32
Rejestracja: 11 grudnia 2013, 21:36 - śr

Post autor: mz1976 »

.
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2017, 21:08 - czw przez mz1976, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post