Bezpłatnie POZNAŃ strzykawka

Ogłoszenia kobiet
zama_90
Posty: 1
Rejestracja: 13 marca 2016, 13:00 - ndz

Bezpłatnie POZNAŃ strzykawka

Post autor: zama_90 »

Z mezem jestesmy razem 4 lata. Pomyslelismy o dziecku - nie udawalo sie. Jestesmy dosc mlodzi wiec dopiero teraz poszlismy na badania. Jestem zdrowa - on bezplodny. Bylismy zrozpaczeni, ale dojrzelismy do skorzystania z dawcy. Dla mnie jest to trudne bo jestem gleboko wierząca, ale tak jak i maz - oczywiscie pragniemy dziecka. W Osrodku powiedzieli ze sie nie kwalifikujemy. Moj maz mial kiedys rozpoznana epilepsję - nie ma atakow od 9 lat ale dla OA to sie nie liczy. Wiec dawca. Chcialabym zeby to odbylo sie bezplatnie bo placic za dziecko jest strasznie niemoralne, ale zwroce koszt drogi, badan itp. Samo zaplodnienie odbywaloby sie w hotelu - dawca oddalby nasienie do kubeczka i wyszedl - a my z mezem wprowadzilibysmy nasienie do pochwy. Czemu nie u nas w domu? Nie jest zwiazane to z brakiem zaufania - po prostu mieszka z nami tesciowa a ona nie powinna za duzo na ten temat wiedziec. Czy ktos sie na to pisze?
wojtekm021
Posty: 3
Rejestracja: 06 listopada 2012, 08:11 - wt

Re: Bezpłatnie POZNAŃ strzykawka

Post autor: wojtekm021 »

Witam mam na imie Wojtek jestem po 40 szatyn 182cm i mam dwoje dzieci sa zdrowe i z przyjemnością wam pomogę i oddam swoje nasienie bez płatnie po prostu bedzie mi milo kogos uszczęśliwić jak bedziecie zainteresowani prosze o wiadomość pozdrawiam Wojtek
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Bezpłatnie POZNAŃ strzykawka

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem z okolic krakowa, ale mieszkam troche w warszawie, troche w poznaniu i troche w gdansku z racji na prowadzony biznes. Wiek niewiele po 30, pół polak pół szwed. Ciemna karnacja, jasne włosy. Arh+, posiadam wszystkie badania na weneryki i hiv. Mam już dzieci i pomagałem w ten sposób. Jestem wykształcony (kilka fakultetów). pomagam bezinteresownie.
Kontakt do mnie Qm4n @ wp.pl
Kuba
ziomk44452
Posty: 13
Rejestracja: 12 grudnia 2015, 20:17 - sob

Re: Bezpłatnie POZNAŃ strzykawka

Post autor: ziomk44452 »

Ja pomogę
mie38
Posty: 6
Rejestracja: 02 czerwca 2015, 08:48 - wt

Re: Bezpłatnie POZNAŃ strzykawka

Post autor: mie38 »

Witam. Chetnie wam pomoge pomimo mlodego wieku. Jestem z piły. Więcej szczegółów i sobie na priv bądź na e-mail adamspila@wp.pl. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jureczek
Posty: 115
Rejestracja: 04 kwietnia 2016, 10:21 - pn

Re: Bezpłatnie POZNAŃ strzykawka

Post autor: Jureczek »

Witaj.jesli twoja oferta jest nadal aktualna to pomoge.bezpłatnie , bezinteresownie oraz bez zobowiazan.
Jestem z poznania.Polecam sie.Kontakt do mnie 882-412-269 :D
d/lubin/zgora
Posty: 133
Rejestracja: 18 lutego 2015, 04:48 - śr

Re: Bezpłatnie POZNAŃ strzykawka

Post autor: d/lubin/zgora »

Witam ja 39 lat, doświadczony (4 zapłodnienia) chętnie pomogę nieodpłatnie... Jestem z Głogowa woj. dolnośląskie
zapraszm typeman@o2.pl
kamil26
Posty: 79
Rejestracja: 01 października 2016, 10:52 - sob

Re: Bezpłatnie POZNAŃ strzykawka

Post autor: kamil26 »

Witaj
chętnie pomogę, mam 26 lat, zadbany, zdrowy, bez nłogów.
178 cm wz, szczupły, z wieloma pasjami, zainteresowaniami.
zdrowy tryb życia, aktywny. jeste,m dyspozycyjny więc mogę
sie spotkać chocby '' już'' lub kiedy chcesz.
dam.zycie
Posty: 16
Rejestracja: 07 grudnia 2015, 18:29 - pn

Re: Bezpłatnie POZNAŃ strzykawka

Post autor: dam.zycie »

Witam,

Czy nadal aktualne? Jeżeli tak proszę o kontakt: dam.zycie@gmail.com

Nie szukam tu przygód i nie oczekuje od żadnych zobowiązań finansowych. Jestem zdrowy i sprawny, nie choruje, bez obciążeń genetycznych. Pomogłem już raz za pośrednictwem tego portalu co zaowocowało śliczną córeczką.
Nie mam nic przeciwko utrzymaniu kontaktu aczkolwiek nie jest to obligatoryjne. Na obecnym etapie życia w związku z karierą naukową dużo podróżuję.


Moja krótka charakterystyka:
- wzrost 191 cm
- szczupły, aktywny fizycznie
- przystojny
- oczy niebieskie
- włosy ciemny blond
- wiek 24 lata
- wzorowy stan zdrowia, bez obciążeń genetycznych
- grupa krwi 0 rh+
- wykształcenie wyższe, w tym zagraniczne (Biologia Molekularna)
- uzdolniony artystycznie
- inteligentny
- szerokie zainteresowania
- nie nadużywam alkoholu
- nie zażywam narkotyków
- nie palę papierosów
- posiadam zestaw potrzebnych badań (06.02.2017)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post