Szukamy Dawcy

Ogłoszenia kobiet
Olka
Posty: 1
Rejestracja: 29 grudnia 2015, 18:08 - wt

Szukamy Dawcy

Post autor: Olka »

Witam jestem w związku lesbijskim. Szukamy dawcy nasienia nie koniecznie odbywając stosunek. Bardzo Nam zależy na drugim dziecku. Proszę o kontakt Tychy/Śląsk
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2015, 22:36 - wt przez Olka, łącznie zmieniany 1 raz.
Kacper
Posty: 5
Rejestracja: 29 grudnia 2015, 17:56 - wt

Re: Szukamy Dawcy

Post autor: Kacper »

Jeżeli będziecie w Wawie, to nie ma problemu, może być naturalnie.
Pawel32
Posty: 14
Rejestracja: 31 lipca 2015, 20:55 - pt

Re: Szukamy Dawcy

Post autor: Pawel32 »

Witam
jestem ze śląskiego. proszę o maila na nowy32@onet.pl ustalimy szczegóły.
ziomk44452
Posty: 13
Rejestracja: 12 grudnia 2015, 20:17 - sob

Re: Szukamy Dawcy

Post autor: ziomk44452 »

Ja woj. małopolskie więc sąsiednie mogę pomóc ;)
odspe35
Posty: 21
Rejestracja: 12 marca 2014, 10:11 - śr

Re: Szukamy Dawcy

Post autor: odspe35 »

cześć

37lat 172 cm. ojciec 8-latka , zdrowy , dawca krwi , wysportowany ( bieganie , rower) , szczupł z wlkp- dojadę ;)
odspe@wp.pl
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Szukamy Dawcy

Post autor: Zbigniew »

Olka pisze:Witam jestem w związku lesbijskim. Szukamy dawcy nasienia nie koniecznie odbywając stosunek. Bardzo Nam zależy na drugim dziecku. Proszę o kontakt Tychy/Śląsk
Cześć
Ja chętnie bym Wam pomógł, problemem jest tylko to, że jestem z Podkarpacia, co oznacza duży koszt dojazdu. Jeśli Wam to nie przeszkadza, polecam się. Stosunek seksualny nie wchodzi w grę, wyłącznie inseminacja.
Więcej informacji na mój temat tutaj: https://hdawca.wordpress.com/
Pozdrawiam
onslu87
Posty: 8
Rejestracja: 25 grudnia 2015, 20:31 - pt

Re: Szukamy Dawcy

Post autor: onslu87 »

Witam chętnie pomogę ;) okolice Tarnowskich Gór ;)
Awatar użytkownika
przystojny_dawca
Posty: 9
Rejestracja: 07 marca 2013, 09:51 - czw

Re: Szukamy Dawcy

Post autor: przystojny_dawca »

Witam!
Jestem inteligentnym, wykształconym (mgr inż) tatą pięknej ślicznej córeczki 2,5 roczku bez uroku. Niebieskie oczy, blond włoski, wszystkie punty przy urodzeniu i zdrowego chłopczyka tak samo wszystkie punkty. Moja sperma jest bardzo płodna i nie mam problemu z zapłodnieniem partnerki ani z erekcją. Ćwiczę regularnie i jestem wysportowany. Mam 176cm i 90kg wagi, zielone oczy wysportowany. Zapłodnię chętną Panią na terenie Śląska, Małopolski. Zainteresowane Panie proszę na priv o kontakt. Udostępnię zdjęcia.

Pozdrawiam Paweł!
Awatar użytkownika
przystojny_dawca
Posty: 9
Rejestracja: 07 marca 2013, 09:51 - czw

Re: Szukamy Dawcy

Post autor: przystojny_dawca »

Witam!
Jestem inteligentnym, wykształconym (mgr inż) tatą pięknej ślicznej córeczki 2,5 roczku bez uroku. Niebieskie oczy, blond włoski, wszystkie punty przy urodzeniu i zdrowego chłopczyka tak samo wszystkie punkty. Moja sperma jest bardzo płodna i nie mam problemu z zapłodnieniem partnerki ani z erekcją. Ćwiczę regularnie i jestem wysportowany. Mam 176cm i 90kg wagi, zielone oczy wysportowany. Zapłodnię chętną Panią na terenie Śląska, Małopolski. Zainteresowane Panie proszę na priv o kontakt. Udostępnię zdjęcia.

Pozdrawiam Paweł!
ślonzok
Posty: 52
Rejestracja: 01 listopada 2015, 10:03 - ndz
Lokalizacja: Katowice

Re: Szukamy Dawcy

Post autor: ślonzok »

Olu po spotkaniu i omówieniu wszystkich spraw. Zgadzam się wam pomóc. szczegóły w pw
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post