chce zostac mama

Ogłoszenia kobiet
Florian Krygier
Posty: 7
Rejestracja: 01 grudnia 2015, 21:33 - wt

Re: chce zostac mama

Post autor: Florian Krygier »

Gwarantuję pełną dyskrecję oraz 100% zdrowia i higieny.
Metode zapłodnienia wybiera kobieta.
Prowadzę aktywny tryb życia, nie palę. Mam czarne włosy i niebieskie oczy oraz ciemną karnację skóry. Wzrost 173cm. Jestem szczupły ale wysportowany.
Krew - A Rh +
Kontakt:
Krygier@interia.eu
jagudka
Posty: 6
Rejestracja: 24 listopada 2015, 06:52 - wt

Re: chce zostac mama

Post autor: jagudka »

Atena862 pisze:Zbigniew pisze:/.../
To jest forum dotyczące rozmnażania, a nie sex-randki.

Jedno łączy się z 2.


Nie łączy się, bo tu kobiety szukają po prostu dawcy spermy, a nie podniet seksualnych.W dużej większości mają swoich partnerów którzy nie mogą mieć dzieci więc seks tym bardziej odpada...Druga sprawa jak zaufać człowiekowi który myśli tylko o
o seksie z obcą osobą.. My będziemy żyć z tymi dziećmi całe życie...Nie wiem jak reszta, ale ja nie wyobrażam sobie mieć dziecka napalonego frustrata który mnie wykorzystał.
Po latach żadna z nas nie chce patrzeć na dziecko ze świadomością, że zrobiła jakiemuś frajerowi dobrze, żeby je urodzić.
Gołym okiem widać, że większość wykorzystuje ten portal po to by mieć seks za darmo...
Nawiązałam tu jeden kontakt i po korespondencji wiem, że Panu nie chodzi o seks.
Jeden na tysiącę przejrzanych osób!! Reszta to frustraci i roznosiciele chorób.
Cieszę się,że tu zajrzałam bo jednak ten jeden namiar mam. Ale uświadomiłam też sobie jaki świat mężczyzn jest obleśny.
Teraz zaglądam tu już tylko dla rozrywki,bo bawią mnie wpisy właśnie w stylu:

"jeśli para zdecyduje się na metodę kubeczkową, oczekuje pomocy ręcznej albo orala"

Seks randki to zupełnie inny adres
a o co mu chodzi jak nie o sexs naszienie on musi dac a nie zebym ja sobie wziela
Pomogę 34
Posty: 11
Rejestracja: 21 stycznia 2016, 12:06 - czw

Re: chce zostac mama

Post autor: Pomogę 34 »

Cześć. Z miłą chęcią ci pomogę. Więcej informacji na email spotkamsiezpania@interia.pl Pozdrawiam
Plemnik2000
Posty: 10
Rejestracja: 23 stycznia 2016, 13:41 - sob

Re: chce zostac mama

Post autor: Plemnik2000 »

Doświadczony dawca z głębi serca pomoże zapłodnić zupełnie za darmo proszę o kontakt plemnik2000@interia.eu
greenjajo
Posty: 67
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:07 - ndz

Re: chce zostac mama

Post autor: greenjajo »

Pomogę bezpłatnie spełnić Wasze marzenia. Jestem zdrowym chłopakiem o niebieskich oczach, blond włosach, 60kg. Jestem honorowym dawca krwi od lat wiec ze zdrowiem problemów niema.

Jestem z Lublina

Piszcie na remagus.dziurda@gmail.com
Sprawdzony, pewny, bez problemowy człowiek . Nie czekaj tylko śmiało pisz .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post