Szukam poważnego i uczciwego dawcy

Ogłoszenia kobiet
Dla Samotnej
Posty: 11
Rejestracja: 07 grudnia 2015, 22:36 - pn

Re: Szukam poważnego i uczciwego dawcy

Post autor: Dla Samotnej »

Witam Cie Mam nadzieje ze nie spóźniłem sie z odpowiedzi na twój anons Jestem wolnym Facetem szuka kobiety kturą sie zaopiekuje na dobre i złe Bedzie na niego mogla liczyć i będe aktywnie uczestniczył wychowaniu dziecka Jeśli szukasz kogoś takiego jak ja zapraszam do kontaktu Na pewno napisali do Ciebie wielu facetów Będzie mi miło jak wo gule odpiszesz czy jesteś mną zainteresowana W następnej wiadomości napisze Andr1@interia.pl więcej o sobie 503359097 też jestem z Krakowa
jogimp
Posty: 2
Rejestracja: 14 grudnia 2015, 01:18 - pn

Re: Szukam poważnego i uczciwego dawcy

Post autor: jogimp »

Witam,
Jeśli jeszcze aktualne to poproszę na prv.
macpli@wp.pl
Piotrek01
Posty: 54
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 21:23 - śr
Lokalizacja: Białystok

Re: Szukam poważnego i uczciwego dawcy

Post autor: Piotrek01 »

Witam myślę że mógłbym dać to czego pragniesz, mam na imię Piotrek 32 lata 180 cm 78 kg brunet brązowe oczy grupa krwi ARH- wykształcony, kulturalny zadbany, wszystkie badania ,mieszkam i pracuję w Białymstoku czyli stolicy leczenia bezłodności, więc jeśli się wybierasz do tego miasta możemy się spotkać zapraszam. Napisz piotrek00001@gmail.com dodam że jestem ojcem dwóch ślicznych córeczek.

podam nr telefonu.
Pozdrawiam Piotrek
d/lubin/zgora
Posty: 133
Rejestracja: 18 lutego 2015, 04:48 - śr

Re: Szukam poważnego i uczciwego dawcy

Post autor: d/lubin/zgora »

witam, jak w tytule,pomogę nieodpłatnie stac się mamą, jestem sprawdzony (od 2011 dałem już szczęście kilku mamom;)
jestem z okolic Lubina mam 39 lat 180cm/84 kg zdrowy, wykształcenie wyższe techniczne , brunet
zapraszam
typeman@o2.pl
greenjajo
Posty: 67
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:07 - ndz

Re: Szukam poważnego i uczciwego dawcy

Post autor: greenjajo »

Pomogę bezpłatnie spełnić Wasze marzenia. Jestem zdrowym chłopakiem o niebieskich oczach, blond włosach, 60kg. Jestem honorowym dawca krwi od lat wiec ze zdrowiem problemów niema.

Jestem z Lublina

Piszcie na remagus.dziurda@gmail.com
Sprawdzony, pewny, bez problemowy człowiek . Nie czekaj tylko śmiało pisz .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post