Szukam dawcy

Ogłoszenia kobiet
Jakarola
Posty: 3
Rejestracja: 20 października 2015, 11:43 - wt

Szukam dawcy

Post autor: Jakarola »

Witam,

szukam NIEODPŁATNIE dawcy spermy do inseminacji:

1. z kompletem aktualnych badań w zakresie dawstwa (chlamydia; żółtaczka typu B; żółtaczka typu C; morfologia, kiła, HIV, mile widziany też kariotyp 46 XY)
2. wiek do 40 lat, wzrost od 180 cm, budowa szczupła, student lub absolwent szkoły wyższej
3. Grupa krwi z czynnikiem RH-
4. może już posiadać potomstwo
5. mobilnego, spotkanie w wiadomym celu w Warszawie lub okolicach.

Stosunek płciowy z dawcą nie wchodzi w grę!!! Proszę sobie darować namawianie.

Reszta informacji na maila: k.karola27@wp.pl
Interesują mnie tylko poważne oferty.
Ostatnio zmieniony 20 października 2015, 13:10 - wt przez Jakarola, łącznie zmieniany 1 raz.
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Szukam dawcy

Post autor: Zbigniew »

Wydaje mi się, że ciężko będzie znaleźć takiego, ale mimo wszystko życzę powodzenia :-)
Jakarola
Posty: 3
Rejestracja: 20 października 2015, 11:43 - wt

Re: Szukam dawcy

Post autor: Jakarola »

Zbigniew pisze:Wydaje mi się, że ciężko będzie znaleźć takiego, ale mimo wszystko życzę powodzenia :-)
Per aspera ad astra :)

W czym przesadziłam, jeśli mogę zapytać?
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Szukam dawcy

Post autor: Zbigniew »

W mojej ocenie - w niczym nie przesadziłaś. Jedynie co, możesz dać szansę starszym dawcom, bo facet pod względem genetycznym zaczyna starzeć się dopiero w okolicach 40. roku życia (fragmentacja DNA itp.).
Jakarola
Posty: 3
Rejestracja: 20 października 2015, 11:43 - wt

Re: Szukam dawcy

Post autor: Jakarola »

Dziękuję za celne spostrzeżenie. Jestem w takim miejscu po raz pierwszy więc uczę się na własnych błędach. Edytuję anons. Pozdrawiam :)
Piotrek01
Posty: 54
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 21:23 - śr
Lokalizacja: Białystok

Re: Szukam dawcy

Post autor: Piotrek01 »

Witam myślę że mógłbym dać to czego pragniesz, mam na imię Piotrek 32 lata 180 cm 78 kg brunet brązowe oczy grupa krwi ARH- wykształcony, kulturalny zadbany, wszystkie badania, mieszkam i pracuję w Białymstoku czyli stolicy leczenia bezłodności, więc jeśli się wybierasz do tego miasta możemy się spotkać zapraszam. Napisz piotrek00001@gmail.com podam nr telefonu, dodam że jestem ojcem dwóch zdrowych ślicznych córeczek,

Pozdrawiam Piotrek
d/lubin/zgora
Posty: 134
Rejestracja: 18 lutego 2015, 04:48 - śr

Re: Szukam dawcy

Post autor: d/lubin/zgora »

witam, jak w tytule,pomogę nieodpłatnie stac się mamą, jestem sprawdzony (od 2011 dałem już szczęście kilku mamom;)
jestem z okolic Lubina mam 39 lat 180cm/84 kg zdrowy, wykształcenie wyższe techniczne , brunet
zapraszam
typeman@o2.pl
greenjajo
Posty: 68
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:07 - ndz

Re: Szukam dawcy

Post autor: greenjajo »

Pomogę bezpłatnie spełnić Wasze marzenia. Jestem zdrowym chłopakiem o niebieskich oczach, blond włosach, 60kg. Jestem honorowym dawca krwi od lat wiec ze zdrowiem problemów niema.

Jestem z Lublina

Piszcie na remagus.dziurda@gmail.com
Sprawdzony, pewny, bez problemowy człowiek . Nie czekaj tylko śmiało pisz .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post