Szukam dawcy - Warszawa

:arrow: np. Warszawa i Radom
Laurencja
Posty: 1
Rejestracja: 18 października 2015, 16:07 - ndz

Szukam dawcy - Warszawa

Post autor: Laurencja »

Witam wszystkich,
Mieszkam w okolicach Warszawy i poszukuję odpowiedzialnych Panów, którzy pragną zostać dawcą spermy. Chciałabym urodzić dziecko, a że po drodze życie mi się trochę pokomplikowało i jestem od kilku lat rozwiedziona, doszłam do wniosku, że nie mam już czasu na dalsze szukanie kolejnego mężczyzny i chcę sama wychować potomka.
Parę słów o mnie: 39 lat, włosy blond, 158 cm, 88 kg, bez nałogów i chorób genetycznych w rodzinie. Mam stabilną sytuację zawodową oraz liczne grono krewnych i przyjaciół, także dziecko nie będzie wychowywało się w "próżni" społecznej.
Od potencjalnego dawcy nie oczekuję żadnych dalszych zobowiązań. Nie planuję też płacić za spermę. Pozostałe szczegóły do uzgodnienia. Zdecydowanych Panów zapraszam do kontaktu mailowego: laurencja76@wp.pl
danielek212
Posty: 2
Rejestracja: 19 października 2015, 17:15 - pn

Re: Szukam dawcy - Warszawa

Post autor: danielek212 »

hehe hej chcesz możemy się spotkać
danielek212
Posty: 2
Rejestracja: 19 października 2015, 17:15 - pn

Re: Szukam dawcy - Warszawa

Post autor: danielek212 »

odpisz na emila :)
pawell111222333
Posty: 49
Rejestracja: 10 września 2015, 12:47 - czw

Re: Szukam dawcy - Warszawa

Post autor: pawell111222333 »

Jestem 30 letnim brunetem,182cm,krótkie włosy,Wolny od nałogów i obciążeń genetycznych ( honorowy dawca krwi,0 Rh +) Wykształcenie wyższe.
Chciałbym pomoc kobiecie w osiągnięciu tego upragnionego szczęścia...jakim jest macierzyństwo...Jestem ojcem ślicznego i zdrowego dziecka, drugie w drodze nie posiadam nałogów ,miła i przyjemna współpraca to mój priorytet.
Pomogłem skutecznie 2 kobietom, które mają śliczne i zdrowe dzieci !

Zdrowy 100%, żadnych chorób zakaźnych, bardzo dobre geny !

Pomogę zajść w Ciąże - Sprawdzony PODKARPACIE (Cała Polska)

Pomogę spełnić marzenia o dziecku bez ingerencji w dalsze życie z mojej strony pełna dyskrecja. Serdecznie zapraszam.
Jestem dostępny i mobilny

kontakt: pawell111222333@gmail.com


Pozdrawiam Pawel
wysokiszatyn
Posty: 47
Rejestracja: 01 lutego 2015, 20:11 - ndz

Re: Szukam dawcy - Warszawa

Post autor: wysokiszatyn »

Chętnie pomogę
d/lubin/zgora
Posty: 134
Rejestracja: 18 lutego 2015, 04:48 - śr

Re: Szukam dawcy - Warszawa

Post autor: d/lubin/zgora »

witam, jak w tytule,pomogę nieodpłatnie stac się mamą, jestem sprawdzony (od 2011 dałem już szczęście kilku mamom;)
jestem z okolic Lubina mam 39 lat 180cm/84 kg zdrowy, wykształcenie wyższe techniczne , brunet
zapraszam
typeman@o2.pl
greenjajo
Posty: 68
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:07 - ndz

Re: Szukam dawcy - Warszawa

Post autor: greenjajo »

Pomogę bezpłatnie spełnić Wasze marzenia. Jestem zdrowym chłopakiem o niebieskich oczach, blond włosach, 60kg. Jestem honorowym dawca krwi od lat wiec ze zdrowiem problemów niema.

Jestem z Lublina

Piszcie na remagus.dziurda@gmail.com
Sprawdzony, pewny, bez problemowy człowiek . Nie czekaj tylko śmiało pisz .
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Szukam dawcy - Warszawa

Post autor: admin »

Ogłoszenie Laurencji skopiowano tutaj;
https://kobieta.onet.pl/dziecko/ciaza-i ... le/5z0g8q0
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
maksimusmax
Posty: 19
Rejestracja: 14 listopada 2016, 03:54 - pn

Re: Szukam dawcy - Warszawa

Post autor: maksimusmax »

Witam
Mam 38 lat, wysoki 195 cm, oczy niebieskie, wyższe wykształcenie - chętnie pomogę jestem z Płocka.
Pozdrawiam
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Szukam dawcy - Warszawa

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem Kuba z warszawy. Mam 35 lat i prowadze własną firmę. Jestem po 4 fakultetach. Blondyn polak z pochodzenia szwed. Ciemna karnacja skóry. mam dzieci własne oraz z pomocy. Pomagam bezinteresowanie. Metoda kubeczkowa, klinika ale równiez i naturalna, przy czym przy takiej wymagam badań na HIV i WZW. Oczywiście sam takowe posiadam. Grupa Arh+. Pomagam również lesbijkom.
Kontakt Qm4n @ wp.pl
Kuba
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post