szukam dawcy z dolnego slaska

Ogłoszenia kobiet
dzidzi
Posty: 1
Rejestracja: 23 września 2015, 15:31 - śr

szukam dawcy z dolnego slaska

Post autor: dzidzi »

Poszukuje konkretnego pana który zechciał by być dawca nasienia i nie ingerował w moje życie.niestety maz okazał się bezplodny i zostalam zmuszona do poszukiwań dawcy w ten sposób. Szukam pana tylko z dolnego slaska. Proszę o wysłanie zdjęcia ponieważ szukam kogoś podobnego do mnie lub meza i oczekiwań na dzidzimoje1@gmail.com
pawell111222333
Posty: 48
Rejestracja: 10 września 2015, 12:47 - czw

Re: szukam dawcy z dolnego slaska

Post autor: pawell111222333 »

Jestem 30 letnim brunetem,182cm,krótkie włosy,Wolny od nałogów i obciążeń genetycznych ( honorowy dawca krwi,0 Rh +) Wykształcenie wyższe.
Chciałbym pomoc kobiecie w osiągnięciu tego upragnionego szczęścia...jakim jest macierzyństwo...Jestem ojcem ślicznego i zdrowego dziecka, drugie w drodze nie posiadam nałogów ,miła i przyjemna współpraca to mój priorytet.
Pomogłem skutecznie 2 kobietom, które mają śliczne i zdrowe dzieci !

Zdrowy 100%, żadnych chorób zakaźnych, bardzo dobre geny !

Pomogę zajść w Ciąże - Sprawdzony PODKARPACIE (Cała Polska)

Pomogę spełnić marzenia o dziecku bez ingerencji w dalsze życie z mojej strony pełna dyskrecja. Serdecznie zapraszam.
Jestem dostępny i mobilny

kontakt: pawell111222333@gmail.com


Pozdrawiam Pawel
admin
Site Admin
Posty: 1683
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: szukam dawcy z dolnego slaska

Post autor: admin »

Nie musicie tu podawać swoich maili. Spamerzy tylko na to czekają.
Można się kontaktować poprzez PW czyli Prywatną Wiadomość.
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
pawell111222333
Posty: 48
Rejestracja: 10 września 2015, 12:47 - czw

Re: szukam dawcy z dolnego slaska

Post autor: pawell111222333 »

Jestem 30 letnim szatynem,183cm,krótkie włosy,Wolny od nałogów i obciążeń genetycznych ( honorowy dawca krwi,0 Rh +) Wykształcenie wyższe.
Chciałbym pomoc kobiecie w osiągnięciu tego upragnionego szczęścia...jakim jest macierzyństwo...Jestem ojcem synka ślicznego i zdrowych, kolejne w drodze nie posiadam nałogów ,miła i przyjemna współpraca to mój priorytet.
Pomogłem skutecznie kobiecie, która ma śliczną i zdrową córeczke !

Zdrowy 100%, żadnych chorób zakaźnych, bardzo dobre geny !

Pomogę zajść w Ciąże - Sprawdzony PODKARPACIE (Cała Polska)

Pomogę spełnić marzenia o dziecku bez ingerencji w dalsze życie z mojej strony pełna dyskrecja. Serdecznie zapraszam.
Jestem dostępny

kontakt: pawell111222333@gmail.com


Pozdrawiam Pawel
d/lubin/zgora
Posty: 133
Rejestracja: 18 lutego 2015, 04:48 - śr

Re: szukam dawcy z dolnego slaska

Post autor: d/lubin/zgora »

witam, jak w tytule,pomogę nieodpłatnie stac się mamą, jestem sprawdzony (od 2011 dałem już szczęście kilku mamom;)
jestem z okolic Lubina mam 39 lat 180cm/84 kg zdrowy, wykształcenie wyższe techniczne , brunet
zapraszam
typeman@o2.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post