dawca

Ogłoszenia kobiet
marika major
Posty: 7
Rejestracja: 11 czerwca 2015, 14:54 - czw

dawca

Post autor: marika major »

Pilnie potrzebny dawca nasienia zabieg insiminacji niedziela rano w gabinecie lekarskim leszno wielkopolska zaplace za koszt dojazdu grupa krwi orh plus i aktualne badania
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: dawca

Post autor: Zbigniew »

Śmiem wątpić, że znajdziesz właściwą osobę. Tutaj mało kto ma badania wirusowe, a co mówić o badaniach jakości nasienia...
Mimo wszystko, trzymam kciuki :-)
marika major
Posty: 7
Rejestracja: 11 czerwca 2015, 14:54 - czw

Re: dawca

Post autor: marika major »

Masz racje zglaszaja sie a jak ma dojsc do konkretu to milcza to albo chca odac nasienie albo nadzieje robia za darmo nie chce wiadomo wszystko trzeba kupic tak to juz jest w naszym kraju.
papawhiski
Posty: 5
Rejestracja: 08 listopada 2011, 18:30 - wt

Re: dawca

Post autor: papawhiski »

hmmm, pisz na maila konkretnie co i jak, ja jestem z daleka, badan nie mam aktualnych, ale kto wie co będzie, jak chcesz pisz na maila albert.sosna małpa onet.pl
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: dawca

Post autor: Zbigniew »

@papawhiski: skoro nie masz badań aktualnych, to po co ma pisać do Ciebie? Tej pani dawca jest potrzebny na najbliższy weekend; choćbyś chciał, to nie zdążysz zrobić badań do soboty...
robert68
Posty: 151
Rejestracja: 29 stycznia 2015, 14:12 - czw

Re: dawca

Post autor: robert68 »

cześć Robert 45 lat zdrowy , krew 0rh+ , badania aktualne to moj E mail ron67@wp.pl
Krakus
Posty: 21
Rejestracja: 20 września 2015, 03:30 - ndz

Re: dawca

Post autor: Krakus »

Jestem z Małopolski (Kraków), ale mogę dojechać. 180 cm, ciemny blondyn, niebieskie oczy, 29 lat, Wykształcenie wyższe, dobra genetyka, długowieczna rodzina bez żadnych obciążeń zdrowotnych. e-mail: wwwjedynywww@poczta.fm
gelus12
Posty: 35
Rejestracja: 24 lipca 2015, 15:12 - pt

Re: dawca

Post autor: gelus12 »

Witam jeżeli nie znalazlas nikogo mogę pomoc pozdrawiam serdecznie
greenjajo
Posty: 67
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:07 - ndz

Re: dawca

Post autor: greenjajo »

Pomogę bezpłatnie spełnić Wasze marzenia. Jestem zdrowym chłopakiem o niebieskich oczach, blond włosach, 60kg. Jestem honorowym dawca krwi od lat wiec ze zdrowiem problemów niema. Dostosuję się w razie potrzeby. Jestem bez problemowym facetem o bardzo pozytywnym nastawieniu do życia. Prowadzę działalność gospodarczą.
B Rh+
Jestem z Lublina

Piszcie na remagus.dziurda@gmail.com
Sprawdzony, pewny, bez problemowy człowiek . Nie czekaj tylko śmiało pisz .
zdrowyon
Posty: 10
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 20:27 - śr

Re: dawca

Post autor: zdrowyon »

Witam. Jezeli ogloszenie jest aktualne prosze o kontakt na meila hulkhulk-80@wp.pl Jestem z okolic Leszna Wlkp. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post