Szukam poważnego i odpowiedzialnego dawcy

Ogłoszenia kobiet
all3xa
Posty: 8
Rejestracja: 12 sierpnia 2015, 16:58 - śr

Szukam poważnego i odpowiedzialnego dawcy

Post autor: all3xa »

Witam.
Poszukuję dawcy, który zgodzi się pomóc mi w spełnieniu marzenia o rodzicielstwie.
Zmagam się z problemem niepłodności idiopatycznej (o nieustalonej przyczynie).
Pomyślałam, że może warto spróbować z innym partnerem- być może wtedy się uda.
Osobom, które chcą rozsiewać geny na lewo i prawo lub liczą na darmową seksualną rozrywkę z góry dziękuję.
Chciałabym znaleźć osobę poważną, taktowną i z "ludzkim" nastawieniem do tematu "pomocy".
Moim warunkiem jest wykonanie badań na Hiv i choroby weneryczne.
Jestem gotowa pokryć koszty dojazdu i ewentualnych badań dawcy.
Najlepiej jeśli będzie to osoba z Mazowsza lub Kuj.-Pomorskiego, tak by łatwiej dopasować się do ewentualnych terminów.
Bardzo proszę o przemyślany kontakt osoby, o poważnym podejściu do sprawy.
Pozdrawiam.
komoroski
Posty: 1
Rejestracja: 18 sierpnia 2015, 22:17 - wt

Re: Szukam poważnego i odpowiedzialnego dawcy

Post autor: komoroski »

Jestem poważny i odpowiedzialny mam 37 lat jestem prawnikiem mam 182 cm wzrostu dwoje dzieci nie jestem zawodowym dawca i nie rozsiewam swoich genów na lewo i prawo jak większość panów tutaj co w przyszłości może doprowadzić do osobistych tragedii tych dzieci. Wszelkie badania wykonam odezwij się porozmawiamy określimy swoje oczekiwania i mam nadzieje ze skutecznie zadziałamy. Mieszkam w Warszawie
puszek11
Posty: 7
Rejestracja: 07 sierpnia 2015, 14:33 - pt

Re: Szukam poważnego i odpowiedzialnego dawcy

Post autor: puszek11 »

Witam serdecznie jestem dojzalym facetem mam 36 lat ze Śląska zdrowy mam 3 cyrki zdrowe rozumie problem twuj mogę pomuc z reszta możemy się dogadać pisz na meila piotr.kozlowski28@onet.pl
ramboy
Posty: 9
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 21:25 - pn

Re: Szukam poważnego i odpowiedzialnego dawcy

Post autor: ramboy »

Proszę o kontakt bardzo chętnie pomogę, jestem wyjątkowo zdrowym i wyjątkowo płodnym brunetem wiek 34lata 190cm oczy piwne szczupły, krew (A Rh+) absolwent filozofii UMK w Toruniu, aktualnie pracownik naukowy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Posiadam duże doświadczenie w zapładnianiu.Proszę o kontakt na ramboy2010@interia.pl
Neonadre
Posty: 37
Rejestracja: 02 sierpnia 2013, 20:19 - pt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam poważnego i odpowiedzialnego dawcy

Post autor: Neonadre »

Witam, pochodzę z i mieszkam w Warszawie.
Jestem młodym (27 lat), zdrowym, inteligentnym mężczyzną z wyższym wykształceniem informatycznym, pracującym w zawodzie.
Szatyn o piwnych oczach, wzrost 181 cm.
Bez żadnych nałogów (kompletny abstynent).
Chciałbym Pani pomóc w poczęciu dziecka w wybrany przez Panią sposób.
Zapraszam na mój profil po więcej informacji http://robimydzieci.com/viewtopic.php?f=3&t=6040
Pomogłem do tej pory skutecznie dwóm kobietom.

Jeśli jest Pani zainteresowana, proszę o kontakt przez PW lub e-mail.
MinikZolnierz
Posty: 1
Rejestracja: 20 sierpnia 2015, 12:23 - czw

Re: Szukam poważnego i odpowiedzialnego dawcy

Post autor: MinikZolnierz »

Witam
Mam na imie Dominik lat 26
wysoki 196 cm wzrostu.
Pochodzę z Inowrocławia
Jestem żołnierzem wiec wszystkie badania i wyniki zdrowotne są aktualne .
nie palący w sumie to bez nałogów.
2 dzieci zdrowych
Grupa krwi A RHd + tak bynajmniej wpisane w książeczce HDK
w sumie rególarnie oddaje krew tak wiec krew i w tym przypadku jest przebadana pod kontem HIV HCV

Jesli jesteś zainteresowana proszę o kontakt e-mail: jwzolnierz@wp.pl
myslę że sie dogadamy

Czołem
DawidDawid94
Posty: 16
Rejestracja: 08 września 2015, 17:14 - wt

Re: Szukam poważnego i odpowiedzialnego dawcy

Post autor: DawidDawid94 »

Witam. Bardzo chętnie Pani pomogę chłopak mojej siostry również był bezpłodny wiem jakim bólem dla pary jest pragnienie posiadania dzieci a brak takiej możliwości . Jeżeli aktualne proszę 0 odzew. 537938442. Pozdrawiam. PS. Jestem młody (21) lat zdrowy i inteligentny. Warszawa
Krakus
Posty: 21
Rejestracja: 20 września 2015, 03:30 - ndz

Re: Szukam poważnego i odpowiedzialnego dawcy

Post autor: Krakus »

Jestem z Małopolski (Kraków), ale mogę dojechać. Wykształcenie wyższe, dobra genetyka, długowieczna rodzina bez żadnych obciążeń zdrowotnych. e-mail: wwwjedynywww@poczta.fm
d/lubin/zgora
Posty: 133
Rejestracja: 18 lutego 2015, 04:48 - śr

Re: Szukam poważnego i odpowiedzialnego dawcy

Post autor: d/lubin/zgora »

witam, jak w tytule,pomogę nieodpłatnie stac się mamą, jestem sprawdzony (od 2011 dałem już szczęście kilku mamom;)
jestem z okolic Lubina mam 39 lat 180cm/84 kg zdrowy, wykształcenie wyższe techniczne , brunet
zapraszam
typeman@o2.pl
Piotrek01
Posty: 54
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 21:23 - śr
Lokalizacja: Białystok

Re: Szukam poważnego i odpowiedzialnego dawcy

Post autor: Piotrek01 »

Witam,
myślę że mógłbym dać Tobie czego pragniesz, mam na imię Piotrek 32 lata 180 cm 78 kg brunet brązowe oczy, wykształcony, kulturalny zadbany, wszystkie badania, mieszkam i pracuję w Białymstoku czyli stolicy leczenia bezłodności, więc jeśli się wybierasz do tego miasta możemy się spotkać w wiadomym celu dyskretnie, posiadam akrualbe badania Hiv tego samego oczekuję. Napisz jeśli jesteś zdecydowana piotrek00001@gmail.com, dodam że jestem ojcem dwóch zdrowych ślicznych córeczek.
Nie dojeżdżam ponieważ jestem aktywny zawodowo.
pozdrawiam Piotrek
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post