PRAGNĘ ZOSTAĆ MAMĄ

Ogłoszenia kobiet
Sandraaa
Posty: 5
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 12:56 - pn

PRAGNĘ ZOSTAĆ MAMĄ

Post autor: Sandraaa »

Poszukuje geja do wspólnego poczęcia dziecka. Więcej szczegółów mailowo.
Najchętniej z woj. warmińsko-mazurskiego lub podlaskiego. Ale odległość nie jest najważniejsza.

Oczekuję:

- wysokiego mężczyzny do 45roku życia
- zdrowego
- wcześniejszej korespodencji w celu omówienia szczegółów.

Mój mail : sandrakika@o2.pl
Ostatnio zmieniony 02 czerwca 2016, 12:37 - czw przez Sandraaa, łącznie zmieniany 1 raz.
gelus12
Posty: 36
Rejestracja: 24 lipca 2015, 15:12 - pt

Re: PRAGNĘ ZOSTAĆ MAMĄ

Post autor: gelus12 »

Witam chetnoe CI pomoge zajsc w ciaze man 42 lata 182 cm ciemne wlosy I piwne oczy grupa krwi 0rh + jezeli mass jeszcze jakies pytania zapraszam do kontakti pozdrawiam serdecznie Grzesiek
ramboy
Posty: 10
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 21:25 - pn

Re: PRAGNĘ ZOSTAĆ MAMĄ

Post autor: ramboy »

Proszę o kontakt bardzo chętnie pomogę, jestem wyjątkowo zdrowym i wyjątkowo płodnym brunetem wiek 34lata 190cm oczy piwne szczupły, krew (A Rh+) absolwent filozofii UMK w Toruniu, aktualnie pracownik naukowy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Posiadam duże doświadczenie w zapładnianiu.Proszę o kontakt na ramboy2010@interia.pl
kris262
Posty: 9
Rejestracja: 16 lipca 2015, 08:23 - czw

Re: PRAGNĘ ZOSTAĆ MAMĄ

Post autor: kris262 »

Witam z tej strony Krystian 27 lat brunet 183 cm wz piwne oczy wysportowany. Zaocznie.studia.informatyczne jestem z województwa małopolskiego ale km to żaden problem jeśli masz jakieś pytania pytaj.śmiało. Pozdrawiam mój mail czlowiekkkk@interia.pl
ktoswyjatkowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 16:06 - czw

Re: PRAGNĘ ZOSTAĆ MAMĄ

Post autor: ktoswyjatkowy »

cześć mam na imie Wojtek.Jestem z bliskich okolic Łodzi.Chcę zostać dawcą spermy w sposób naturalny (tradycyjny) Jestem w 100% zdrowy i gwarantuje 100% dyskrecji.Spotkania mogą odbywać sie 2-3 razy w tyg aż do skutku aż na tescie wyjdą dwie kreski.Po udanym zapłodnieniu daję gwarancje nie mieszania sie w wasze życie prywatne odwiedzanie itd.Zapraszam do kontaktu ktos.wyjatkowy@onet.pl 534-061-946
ramboy
Posty: 10
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 21:25 - pn

Re: PRAGNĘ ZOSTAĆ MAMĄ

Post autor: ramboy »

Proszę o kontakt bardzo chętnie pomogę, jestem wyjątkowo zdrowym i wyjątkowo płodnym brunetem wiek 34lata 190cm oczy piwne szczupły, krew (A Rh+) absolwent filozofii UMK w Toruniu, aktualnie pracownik naukowy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Posiadam duże doświadczenie w zapładnianiu.Proszę o kontakt na ramboy2010@interia.pl
FARAONIK
Posty: 65
Rejestracja: 23 października 2014, 13:29 - czw

Re: PRAGNĘ ZOSTAĆ MAMĄ

Post autor: FARAONIK »

mam na imię Grzesiek mój mail grzegorz.arsen@op.pl
madziapolska130
Posty: 3
Rejestracja: 08 września 2015, 13:20 - wt

Re: PRAGNĘ ZOSTAĆ MAMĄ

Post autor: madziapolska130 »

aktualne?
Nie wiesz gdzie można zrobić dobry remont? http://tgbudownictwo.pl/oferta/metamorf ... we-poznan/. A może potrzebna dobra reklama? sprawdź
mikolas
Posty: 3
Rejestracja: 08 września 2015, 13:08 - wt

Re: PRAGNĘ ZOSTAĆ MAMĄ

Post autor: mikolas »

Witam możemy sie dogadac mikolas@interia.eu
Sandraaa
Posty: 5
Rejestracja: 10 sierpnia 2015, 12:56 - pn

Re: PRAGNĘ ZOSTAĆ MAMĄ

Post autor: Sandraaa »

Aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post