Dawca Śląskie- Inseminacja

Ogłoszenia kobiet
PotrzebaSerca
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2015, 22:21 - pt

Dawca Śląskie- Inseminacja

Post autor: PotrzebaSerca »

Witamy,
Poszukujemy mężczyzny z otwartym umysłem i sercem, który chciałby nam pomóc w poszerzeniu rodziny. Jestaśmy z 10 letnim stażem małżeńskim.
Wymagania:
Grupa krwi 0 RH (+) lub A RH+
Stan zdrowia - zdrowy (badania mile widziane)
Nałogi - bez
kolor oczu: piwne,
kolor włosów: brunet, szatyn
wzrost: powyżej 175
waga ok.85kg
wiek: 25- 35

Nie szukamy wykształcenia lecz dobrego człowieka. Najchętniej ojca rodziny, który zrozumie naszą potrzebę. Jesteśmy otwarci na pokrycie kosztów badań. Sposób zapłodnienia- "domowa inseminacja".
Osoby zainteresowane proszę o kontakt potrzebaserca@interia.pl
ktoswyjatkowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 16:06 - czw

Re: Dawca Śląskie- Inseminacja

Post autor: ktoswyjatkowy »

cześć mam na imie Wojtek.Jestem z bliskich okolic Łodzi.Chcę zostać dawcą spermy w sposób naturalny (tradycyjny) Jestem w 100% zdrowy i gwarantuje 100% dyskrecji.Spotkania mogą odbywać sie 2-3 razy w tyg aż do skutku aż na tescie wyjdą dwie kreski.Po udanym zapłodnieniu daję gwarancje nie mieszania sie w wasze życie prywatne odwiedzanie itd.Zapraszam do kontaktu.Proszę o podanie nr telefonu w wiadomości e-mail.Poczte odczytuję codziennie.Jesli dane kontaktowe są niewidoczne proszę odp tutaj tez sprawdzam codziennie :) ktos.wyjatkowy@onet.pl jestem z pobliskich okolic Łodzi Pozdrawiam
one_way_ticket
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2015, 17:32 - czw

Re: Dawca Śląskie- Inseminacja

Post autor: one_way_ticket »

Witam, mam nadzieje ze spełnię oczekiwania zapraszam do wiadomości. Pozdr. Damian
Szymon
Posty: 11
Rejestracja: 03 czerwca 2015, 08:26 - śr

Re: Dawca Śląskie- Inseminacja

Post autor: Szymon »

Nieaktualne :)
Ostatnio zmieniony 06 grudnia 2022, 01:51 - wt przez Szymon, łącznie zmieniany 1 raz.
Nieaktualne :)
100%konkretny
Posty: 8
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 15:34 - wt
Lokalizacja: Lublin

Re: Dawca Śląskie- Inseminacja

Post autor: 100%konkretny »

Witaj
Jak jeszcze nie masz odpowiedniego dawcy to z miłą chęcią chcę pomóc Tobie w tym i chcę, żebyś była szczęśliwa ;)
Michał
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post