Małżeństwo szuka odpowiedzialnego dawcę nasienia

Ogłoszenia kobiet
krakówjb
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwietnia 2015, 11:01 - śr

Małżeństwo szuka odpowiedzialnego dawcę nasienia

Post autor: krakówjb »

Witam Wszystkich Panów.

Szukam dawcy nasienia, zdecydowanego i rozumiejącego powagę sytuacji.
Nie szukam przygody, ani moje ogłoszenie nie ma też podtekstu erotycznego, więc Panowie szukający rozrywki bądź odskoczni od życia codziennego, proszeni są o nie odpowiadanie na ogłoszenie.

Coś o mnie, bądź o nas ponieważ działam w porozumieniu z mężem.
Jesteśmy z Krakowa i od lat małżeństwem. Szukamy dawcy nasienia, odpowiedzialnego i który rozumie ten temat. Najlepiej, który miał już doświadczenie. Nasza preferowana metoda to domowa inseminacja. Najpierw spotykamy się obgadujemy temat, potem w wyznaczone dni. Dawca na spotkaniu oddaje nasienie do sterylnego kubeczka, bądź strzykawki. I zostawia nas już z tym tematem. Oczekujemy od dawcy aktualnych badań, aby mógł zjawić się w określonym terminie i najlepiej, żeby był z Krakowa, bądź okolic- ułatwi nam po prostu szybki kontakt. Aczkolwiek gdybyśmy się kiedyś spotkali na drodze, wymagamy od dawcy dojrzałości i anonimowości.
Szukamy osoby:
kolor oczu: zielony, lub szaroniebieski
grupa krwi: A+, AB+
kolor włosów: ciemny blond, szatyn
wzrost: powyżej 175
waga ok.80
karnacja: jasna
wiek: 25- 33
delikatne rysy twarzy

Nie wymagamy nie wiadomo jakiego wykształcenia od dawcy, szukamy osoby która rozumie temat niepłodności. Która ma dzieci i która nie wyobraża sobie bez nich życia. Oczywiście możemy potraktować to jako tranzakcie - kwota do ustalenia.

Proszę o dokładne przeczytanie mojego ogłoszenia i zdecydowanych zapraszam do kontaktu krakow9@interia.pl

pozdrawiam
Extremo
Posty: 16
Rejestracja: 22 lutego 2015, 15:23 - ndz

Re: Małżeństwo szuka odpowiedzialnego dawcę nasienia

Post autor: Extremo »

Chętnie pomogę. Pozdrawiam !
ktoswyjatkowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 16:06 - czw

Re: Małżeństwo szuka odpowiedzialnego dawcę nasienia

Post autor: ktoswyjatkowy »

cześć mam na imie Wojtek.Jestem z bliskich okolic Łodzi.Chcę zostać dawcą spermy w sposób naturalny (tradycyjny) Jestem w 100% zdrowy i gwarantuje 100% dyskrecji.Spotkania mogą odbywać sie 2-3 razy w tyg aż do skutku aż na tescie wyjdą dwie kreski.Po udanym zapłodnieniu daję gwarancje nie mieszania sie w wasze życie prywatne odwiedzanie itd.Zapraszam do kontaktu.Proszę o podanie nr telefonu w wiadomości e-mail.Poczte odczytuję codziennie.Jesli dane kontaktowe są niewidoczne proszę odp tutaj tez sprawdzam codziennie :) ktos.wyjatkowy@onet.pl jestem z pobliskich okolic Łodzi Pozdrawiam
przemo30
Posty: 81
Rejestracja: 18 stycznia 2015, 03:35 - ndz

Re: Małżeństwo szuka odpowiedzialnego dawcę nasienia

Post autor: przemo30 »

Jestem zainteresowany twoim ogłoszeniem przy zapłodnieniu jaka metoda wchodzi w grę naturalna czy metoda inseminacja, mam 30 lat 178 cm 85 kg czarne krótkie włosy i zielone oczy moja grupa krwi to O RhD + (dodatni) , byłem dawcą w banku nasienia rok temu, w tej chwili pomagam parze zajść w ciąże metodom inseminacja. przemek27x1@o2.pl
dawcaxxx
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2015, 10:38 - pn

Re: Małżeństwo szuka odpowiedzialnego dawcę nasienia

Post autor: dawcaxxx »

wzrost: 178cm
waga: 90kg
grupa krwi: ORh+
wiek: 28lat
sylwetka: atletyczna
kolor oczu: piwne
kolor włosów: czarne
wykształcenie: wyższe
liczba dzieci: 1
miejscowość: Chojnice (województwo pomorskie)
witam.
na wstępie napisałem wszystko o sobie. Już raz jednej parze pomogłem w zajściu w ciążę (2 próby). z tego co mi powiedzieli to urodziła im się zdrowa silna córeczka. również mam córeczkę, która wychowuję wspólnie z żoną.
jeśli jesteś zainteresowana to proszę o kontakt.
Pozdrawiam.
dawcaxxx@interia.pl
shd85
Posty: 15
Rejestracja: 10 czerwca 2015, 18:36 - śr

Re: Małżeństwo szuka odpowiedzialnego dawcę nasienia

Post autor: shd85 »

Na co dzień prowadzę własną firmę z sektora IT. Ukończyłem także psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 22 lat trenuję sporty walki (karate kyokushin, jiu-jitsu), co za tym idzie, dbam o zdrowie i kondycję.

Pomogłem już 6 parom uzyskać swoje potomstwo (oczywiście bez problemu mogę podrzucić do nich kontakt w celach weryfikacyjnych). Jeżeli jesteś zainteresowana, zapraszam (rafa.cypr@gmail.com).

Pozdrawiam,
Rafał
grzes2502
Posty: 4
Rejestracja: 14 czerwca 2015, 22:45 - ndz

Re: Małżeństwo szuka odpowiedzialnego dawcę nasienia

Post autor: grzes2502 »

Witam. BArdzo chętnie pomogę. Wiek 27 wzrost 182 oczy niebiesko-szary bez nałogów żona przed 2 tygodniami urodziła mi pieknego i zdrowego synka . Wiecej informacji w e-mail. Jesli jest zainteresowanie proszę o kontakt ktos021988@wp.pl
oero25
Posty: 22
Rejestracja: 19 czerwca 2015, 12:27 - pt

Re: Małżeństwo szuka odpowiedzialnego dawcę nasienia

Post autor: oero25 »

27lat 187wzrostu 90kg chętnie pomogę zajść w ciąże mail - oero25@wp.pl Warszawa/Mazowieckie
d/lubin/zgora
Posty: 133
Rejestracja: 18 lutego 2015, 04:48 - śr

Re: Małżeństwo szuka odpowiedzialnego dawcę nasienia

Post autor: d/lubin/zgora »

witam, jak w tytule,pomogę nieodpłatnie stac się mamą, jestem sprawdzony (od 2011 dałem już szczęście kilku mamom;)
jestem z okolic Lubina mam 39 lat 180cm/84 kg zdrowy, wykształcenie wyższe techniczne , brunet
zapraszam
typeman@o2.pl
greenjajo
Posty: 67
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:07 - ndz

Re: Małżeństwo szuka odpowiedzialnego dawcę nasienia

Post autor: greenjajo »

Pomogę bezpłatnie spełnić Wasze marzenia. Jestem zdrowym chłopakiem o niebieskich oczach, blond włosach, 60kg. Jestem honorowym dawca krwi od lat wiec ze zdrowiem problemów niema. Dostosuję się w razie potrzeby. Jestem bez problemowym facetem o bardzo pozytywnym nastawieniu do życia. Prowadzę działalność gospodarczą.
B Rh+
Jestem z Lublina

Piszcie na remagus.dziurda@gmail.com
Sprawdzony, pewny, bez problemowy człowiek . Nie czekaj tylko śmiało pisz .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post