Szukam dawcy nasienia ze śląska do metody kubeczkowej

Ogłoszenia kobiet
wiktoria i maja77
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwietnia 2015, 19:26 - śr

Szukam dawcy nasienia ze śląska do metody kubeczkowej

Post autor: wiktoria i maja77 »

Szukam dawcy nasienia ze śląska do metody kubeczkowej


Szukam dawcy nasienia ktory odda basienie do kubeczka. Bardzo chcemy miec dzieco jednak nie jest nam to dane. W gre wchodzi tylko metoda kubeczkowa nie wchodzi zadna forma zblizenia lub pomocy przy oddaniu nasienia. Rola faceta jest tylko oddanie nasienia do kubeczka a my wykonamy reszte zabiegu domowej inseminacji. Widzimy sie jednak poza tym nic nas nie laczy i w przyszlosci nie bedzie laczylo. Najlepiek osoba ze śląska gdyz jestem z okolic katowic. Czekam tylko na powazne oferty.Prosze o aktualne wyniki badan ,zeby miec pewnosc ze dawca jest zdrowy.
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Szukam dawcy nasienia ze śląska do metody kubeczkowej

Post autor: Zbigniew »

A na czym polega metoda kubeczkowa? To znaczy wiem, że chodzi o metodę inseminacyjną, ale zastanawiam się czy naprawdę zamierzacie używać tego nieszczęsnego kubeczka...
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Szukam dawcy nasienia ze śląska do metody kubeczkowej

Post autor: admin »

Metoda kubeczkowa nie jest skuteczna tak jak naturalna
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Szukam dawcy nasienia ze śląska do metody kubeczkowej

Post autor: Zbigniew »

A ja się nie zgodzę - dobrze zrobiona metoda inseminacyjna jest tak samo skuteczna jak naturalna. M.in. dlatego pytam o rolę kubeczka w tym procesie, bo jego używanie jest elementem zmniejszającym skuteczność.
przemo29
Posty: 14
Rejestracja: 16 stycznia 2013, 03:23 - śr
Lokalizacja: kielce

Re: Szukam dawcy nasienia ze śląska do metody kubeczkowej

Post autor: przemo29 »

Jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem zapłodnienie przez inseminację inaczej oddani nasienia do kubeczka, 2 lata temu byłem dawcom nasienia w banku, przez tom stronę już udało mi się oddać nasienie w taki sposób i zapłodnienie się udało urodziła się dziewczynka, mam 30 lat 178 cm 80 km czarne włosy i zielone oczy i mam grupa krwi O RhD + ( dodatni), nie dawno robiłem sobie badanie na nosicielstwo na HIV i jest negatywne.
To mój mejl przemek27x1@o2.pl
puszek11
Posty: 7
Rejestracja: 07 sierpnia 2015, 14:33 - pt

Re: Szukam dawcy nasienia ze śląska do metody kubeczkowej

Post autor: puszek11 »

wittam jesli to aktualne jeszcze to pisz ja jestem ze slaska zdrowy brunet 36 176 92 pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post