MAZOWIECKIE SZUKAM DAWCY

Ogłoszenia kobiet
marianna.marianna
Posty: 1
Rejestracja: 29 marca 2015, 21:14 - ndz

MAZOWIECKIE SZUKAM DAWCY

Post autor: marianna.marianna »

Witajcie,
poszukuje dawcy nasienia, metoda zapłodnienia WYŁĄCZNIE inseminacja - jednym słowem do kubeczka :)

Poszukuję Pana :
wiek: 28-34 l
wzrost : min. 175 - max. 195 cm
waga : +/- 70 - 90 kg
grupa krwi: A Rh+, 0, B Rh+
wykształcenie : wyższe
oczekiwania: pełna anonimowość, zdjęcie w wiadomości prywatnej.

Konieczne jest posiadanie aktualnych badań lekarskich i wyrażenie zgody na przeprowadzenie dodatkowych badań, na mój koszt.

Zainteresowanych Panów proszę o wysłanie PW wraz z informacją o sobie, krótką charakterystyką, informacją o doświadczeniu w temacie dawstwa.
Liczę na przemyślane odpowiedzi, od odpowiedzialnych i rozsądnych Panów. Poszukuję Pana który chce oddać nasienie z pobudek ideologicznych, chęci pomocy,
nie szukam sprzedawcy nasienia, Panom oczekującym gratyfikacji finansowej dziękuję.
Uprzejmie proszę o zawarcie wszystkich powyższych informacji w pw, na wiadomości typu "chętnie pomogę, napisz..." odpowiadać nie będę.
DrGreg
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwietnia 2015, 22:31 - pt

Re: MAZOWIECKIE SZUKAM DAWCY

Post autor: DrGreg »

Cześć,

30 latek melduje się do służby ;-)
ktoswyjatkowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 16:06 - czw

Re: MAZOWIECKIE SZUKAM DAWCY

Post autor: ktoswyjatkowy »

cześć mam na imie Wojtek.Jestem z bliskich okolic Łodzi.Chcę zostać dawcą spermy w sposób naturalny (tradycyjny) Jestem w 100% zdrowy i gwarantuje 100% dyskrecji.Spotkania mogą odbywać sie 2-3 razy w tyg aż do skutku aż na tescie wyjdą dwie kreski.Po udanym zapłodnieniu daję gwarancje nie mieszania sie w wasze życie prywatne odwiedzanie itd.Zapraszam do kontaktu.Proszę o podanie nr telefonu w wiadomości e-mail.Poczte odczytuję codziennie. ktos.wyjatkowy@onet.pl Pozdrawiam
przemo30
Posty: 81
Rejestracja: 18 stycznia 2015, 03:35 - ndz

Re: MAZOWIECKIE SZUKAM DAWCY

Post autor: przemo30 »

Jestem zainteresowany twoim ogłoszeniem przy zapłodnieniu jaka metoda wchodzi w grę naturalna czy metoda inseminacja, mam 30 lat 178 cm 85 kg czarne krótkie włosy i zielone oczy moja grupa krwi to O RhD + (dodatni) , byłem dawcą w banku nasienia rok temu, w tej chwili pomagam parze zajść w ciąże metodom inseminacja. przemek27x1@o2.pl
100%konkretny
Posty: 8
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 15:34 - wt
Lokalizacja: Lublin

Re: MAZOWIECKIE SZUKAM DAWCY

Post autor: 100%konkretny »

Witaj
Jak jeszcze nie masz odpowiedniego dawcy to z miłą chęcią chcę pomóc Tobie w tym i chcę, żebyś była szczęśliwa ;)
Michał
suzuki
Posty: 32
Rejestracja: 29 maja 2015, 13:19 - pt

Re: MAZOWIECKIE SZUKAM DAWCY

Post autor: suzuki »

oero25
Posty: 22
Rejestracja: 19 czerwca 2015, 12:27 - pt

Re: MAZOWIECKIE SZUKAM DAWCY

Post autor: oero25 »

27lat 187wzrostu 90kg chętnie pomogę zajść w ciąże mail - oero25@wp.pl Warszawa/Mazowieckie
oero25
Posty: 22
Rejestracja: 19 czerwca 2015, 12:27 - pt

Re: MAZOWIECKIE SZUKAM DAWCY

Post autor: oero25 »

Warszawa....27lat 187wzrostu 90kg B rh+ zapraszam do kontaktu oero25@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post