poszukiwany zloty strzal

Ogłoszenia kobiet
domiona
Posty: 2
Rejestracja: 23 marca 2015, 16:48 - pn

poszukiwany zloty strzal

Post autor: domiona »

Szukam blondyna o niebiskich oczach ZDOLNEGO KTORY PODOLA ZLOTEMU STRZALOWI czyli zaplotnienie express
Misiuniaj.j@o2.pl
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: poszukiwany zloty strzal

Post autor: Zbigniew »

Jako dawca mający już pewne doświadczenie mogę powiedzieć, że zajście w ciążę za pierwszym razem jest mało prawdopodobne, bo owulacja bywa kapryśna :-)
Marcinek1982
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwietnia 2015, 13:20 - śr

Re: poszukiwany zloty strzal

Post autor: Marcinek1982 »

Witam wszystkie Kobiety Pragnące Zostać szczęsliwą "mama" rodzicem....
Mam na imie marcin i jestem zdrowym 32 letniem meszczyzna kochajacym ojcem 2 wspanialych córek. O wadze 65kg i 171cm wzrostu,blond wlosasach i niebieskich oczkach
Postanowiłem pomoc Kobiecie lub Małżeństwu które zechciało by zostać ,lub i zechcieliby zostać rodzicami.
Nie posiadam żadnych chorób ani genetycznych ani też wenerycznych,ponadto jestem honorowym dawca Szpiku w DKMS co można sprawdzić w bazie danych. !Do zapłodnienia wcale nie musi dojsc przez stosunek sa inne środki oddania-przekazanie spermy Dla Biorczyni.Jesli chodzi o gratyfikacje finansową pozostawiam to do Pani,Państwa realnych możliwości.
Pytacie sie dlaczego to chce zrobic?robić?.Niestety w chwili obecnej zostałem bez pracy jestem podczas robienia uprawnien na miedzynarodowego spawalnika,i ze wzg iz moja juz prawie 10 letnia cóka ma Komunie zostalem I zmuszony przez zycie i też pragnąc pomoć komuś bycie szczesliwym rodzicem.
Moja propozycja obejmuje cały kraj.Posiadam również dyskretne mieszkanie gdzie istnieje mozliwosc poczecia Pani lub Państwa Wspaniałej pociechy
Mieszkam na Górnym Sląsku
Extremo
Posty: 16
Rejestracja: 22 lutego 2015, 15:23 - ndz

Re: poszukiwany zloty strzal

Post autor: Extremo »

Witam ! Mam 21 lat Mam 188 cm wzrostu. Jestem szczupły, mam niebieskie oczy i włosy ciemny blond. Moja grupa krwi to A Rh +. Nie palę i nie piję. . Mam wykonane badania krwi na obecność chorób zakaźnych, które oczywiście mają negatywny wynik :) jeśli jednak chcesz mieć 100 % pewność, jestem gotów wykonać je ponownie przed ewentualnym spotkaniem.
Metoda zapłodnienia zależy od ciebie. Czy wolisz metodę kubeczkową czy zdecydujesz się na zapłodnienie naturalne? Nie ma to dla mnie znaczenia. Jeżeli masz jakieś pytania, to napisz priv. Pozdrawiam !
ramboy2010
Posty: 20
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 20:14 - pn

Re: poszukiwany zloty strzal

Post autor: ramboy2010 »

Profesionalny dawca chętnie zapłodni, jestem wyjątkowo zdrowym i wyjątkowo płodnym brunetem wiek 34lata 190cm oczy piwne szczupły, krew (A Rh+) absolwent filozofii UMK w Toruniu, aktualnie pracownik naukowy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Posiadam duże doświadczenie w zapładnianiu.Proszę o kontakt na ramboy2010@interia.pl
adaś
Posty: 167
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, 18:41 - czw

Re: poszukiwany zloty strzal

Post autor: adaś »

zapraszam
FARAONIK
Posty: 65
Rejestracja: 23 października 2014, 13:29 - czw

Re: poszukiwany zloty strzal

Post autor: FARAONIK »

CHĘTNIE PANIĄ ZaPŁODNIĘ grzesiek608@op.pl
lukasz1983
Posty: 54
Rejestracja: 02 listopada 2014, 20:07 - ndz

Re: poszukiwany zloty strzal

Post autor: lukasz1983 »

moge pomuc lukasz.ped@op.pl
ktoswyjatkowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 16:06 - czw

Re: poszukiwany zloty strzal

Post autor: ktoswyjatkowy »

cześć mam na imie Wojtek.Jestem z bliskich okolic Łodzi.Chcę zostać dawcą spermy w sposób naturalny (tradycyjny) Jestem w 100% zdrowy i gwarantuje 100% dyskrecji.Spotkania mogą odbywać sie 2-3 razy w tyg aż do skutku aż na tescie wyjdą dwie kreski.Po udanym zapłodnieniu daję gwarancje nie mieszania sie w wasze życie prywatne odwiedzanie itd.Zapraszam do kontaktu.Proszę o podanie nr telefonu w wiadomości e-mail.Poczte odczytuję codziennie. ktos.wyjatkowy@onet.pl Pozdrawiam
przemo30
Posty: 81
Rejestracja: 18 stycznia 2015, 03:35 - ndz

Re: poszukiwany zloty strzal

Post autor: przemo30 »

Jestem zainteresowany twoim ogłoszeniem przy zapłodnieniu jaka metoda wchodzi w grę naturalna czy metoda inseminacja, mam 30 lat 178 cm 85 kg czarne krótkie włosy i zielone oczy moja grupa krwi to O RhD + (dodatni) , byłem dawcą w banku nasienia rok temu, w tej chwili pomagam parze zajść w ciąże metodom inseminacja. przemek27x1@o2.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post