chcę zostać zapłodniona

Ogłoszenia kobiet
ramboy2010
Posty: 20
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 20:14 - pn

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: ramboy2010 »

Proszę o kontakt bardzo chętnie pomogę, jestem wyjątkowo zdrowym i wyjątkowo płodnym brunetem wiek 34lata 190cm oczy piwne szczupły, krew (A Rh+) absolwent filozofii UMK w Toruniu, aktualnie pracownik naukowy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Proszę o kontakt na ramboy2010@interia.pl
ktoswyjatkowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 16:06 - czw

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: ktoswyjatkowy »

Hej.mam 28lat 186wzr 80kg brunet Łódź wiecej w meilu ktos.wyjatkowy@onet.pl
REKTOMEK8
Posty: 18
Rejestracja: 27 grudnia 2014, 23:47 - sob
Lokalizacja: Żory

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: REKTOMEK8 »

mogę dojechać:) A Rh+
Tatuś to misja a nie funkcja....
Tomek
skamilb
Posty: 1
Rejestracja: 11 marca 2015, 22:20 - śr

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: skamilb »

Witam jestem szatynem 182 cm wzrostu , ciemne oczy , dobrze zbudowany okaz zdrowia , co roku robione badania , 23 lata ! Pełna dyskrecja i profesjonalizm. prosze pisać na pw cytryny20@o2.pl
FARAONIK
Posty: 65
Rejestracja: 23 października 2014, 13:29 - czw

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: FARAONIK »

Witam mam na imię Grzesiek i chętnie Panią zapłodnię dyskretnie,mam swoich dwójkę ładnych zdrowych dzieci to mój mail grzesiek608@op.pl dojadę do pani
FARAONIK
Posty: 65
Rejestracja: 23 października 2014, 13:29 - czw

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: FARAONIK »

chętnie Panią zapłodnie dyskretnie,to mój mail grzesiek608@op.pl
ktoswyjatkowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 16:06 - czw

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: ktoswyjatkowy »

cześć mam na imie Wojtek.Jestem z bliskich okolic Łodzi.Chcę zostać dawcą spermy w sposób naturalny (tradycyjny) Jestem w 100% zdrowy i gwarantuje 100% dyskrecji.Spotkania mogą odbywać sie 2-3 razy w tyg aż do skutku aż na tescie wyjdą dwie kreski.Po udanym zapłodnieniu daję gwarancje nie mieszania sie w wasze życie prywatne odwiedzanie itd.Zapraszam do kontaktu.Proszę o podanie nr telefonu w wiadomości e-mail.Poczte odczytuję codziennie. ktos.wyjatkowy@onet.pl Pozdrawiam
ktoswyjatkowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 16:06 - czw

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: ktoswyjatkowy »

cześć mam na imie Wojtek.Jestem z bliskich okolic Łodzi.Chcę zostać dawcą spermy w sposób naturalny (tradycyjny) Jestem w 100% zdrowy i gwarantuje 100% dyskrecji.Spotkania mogą odbywać sie 2-3 razy w tyg aż do skutku aż na tescie wyjdą dwie kreski.Po udanym zapłodnieniu daję gwarancje nie mieszania sie w wasze życie prywatne odwiedzanie itd.Zapraszam do kontaktu ktos.wyjatkowy@onet.pl
przemo30
Posty: 81
Rejestracja: 18 stycznia 2015, 03:35 - ndz

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: przemo30 »

Jestem zainteresowany twoim ogłoszeniem przy zapłodnieniu jaka metoda wchodzi w grę naturalna czy metoda inseminacja, mam 30 lat 178 cm 85 kg czarne krótkie włosy i zielone oczy moja grupa krwi to O RhD + (dodatni) , byłem dawcą w banku nasienia rok temu, w tej chwili pomagam parze zajść w ciąże metodom inseminacja. przemek27x1@o2.pl
shd85
Posty: 15
Rejestracja: 10 czerwca 2015, 18:36 - śr

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: shd85 »

Na co dzień prowadzę własną firmę z sektora IT. Ukończyłem także psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 22 lat trenuję sporty walki (karate kyokushin, jiu-jitsu), co za tym idzie, dbam o zdrowie i kondycję.

Pomogłem już 6 parom uzyskać swoje potomstwo (oczywiście bez problemu mogę podrzucić do nich kontakt w celach weryfikacyjnych). Jeżeli jesteś zainteresowana, zapraszam (rafa.cypr@gmail.com).

Pozdrawiam,
Rafał
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post