chcę zostać zapłodniona

Ogłoszenia kobiet
gelus12
Posty: 36
Rejestracja: 24 lipca 2015, 15:12 - pt

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: gelus12 »

Witam jezeli twoje ogloszenie just jeszcze aktualne to moge pomoc pozdrawiam serdecznie Grzesiek
Rado32/173
Posty: 4
Rejestracja: 23 sierpnia 2015, 09:44 - ndz

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: Rado32/173 »

Cześć. Nazywam się Radosław. Mam 32lata, 173cm, 75kg.Brunet o niebieskich oczach. Jeżeli mój profil choć trochę odpowiada Twoim wymaganiom, to oddam dla Twojego szczęścia moje geny. Pytaj o co tylko chcesz, nie będziesz żałować. Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam
FARAONIK
Posty: 65
Rejestracja: 23 października 2014, 13:29 - czw

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: FARAONIK »

chętnie cię zapłodnię dyskretnie i dojadę,mam na imię Grzesiek i mam dwójkę własnych zdrowych dzieci mój mail grzegorz.arsen@op.pl
FARAONIK
Posty: 65
Rejestracja: 23 października 2014, 13:29 - czw

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: FARAONIK »

witam chętnie zapłodnię Panią dyskretnie to mój mail grzegorz.arsen@op.pl,mam na imię Grzesiek i mam dwójkę zdrowych dzieci
zaplodnienie
Posty: 30
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 15:45 - czw
Lokalizacja: Warszawa

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: zaplodnienie »

Czy aktualne? Zaplodnienie@wp.pl gg44300982 piotrek wawa
40 latek z Warszawy, krew Brh+ pomoże mężatkom i samotnym paniom w poczęciu.Jestem dawcą nasienia w klinice Novum w Warszawie.
zaplodnienie@wp.pl
FARAONIK
Posty: 65
Rejestracja: 23 października 2014, 13:29 - czw

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: FARAONIK »

witam mam na imię Grzesiek i chętnie Panią zapłodnię naturalnie mam dwójkę własnych zdrowych dzieci gzregorz.arsen@op.pl
Dla Samotnej
Posty: 11
Rejestracja: 07 grudnia 2015, 22:36 - pn

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: Dla Samotnej »

Witam Cie Mam nadzieje ze nie spóźniłem sie z odpowiedzi na twój anons Jestem wolnym Facetem szuka kobiety kturą sie zaopiekuje na dobre i złe Bedzie na niego mogla liczyć i będe aktywnie uczestniczył wychowaniu dziecka Jeśli szukasz kogoś takiego jak ja zapraszam do kontaktu Na pewno napisali do Ciebie wielu facetów Będzie mi miło jak wo gule odpiszesz czy jesteś mną zainteresowana W następnej wiadomości napisze Andr1@interia.pl więcej o sobie 503359097 też jestem z Krakowa
Piotrek01
Posty: 54
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 21:23 - śr
Lokalizacja: Białystok

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: Piotrek01 »

Witam myślę że mógłbym dać to czego pragniesz, mam na imię Piotrek 32 lata 180 cm 78 kg brunet brązowe oczy grupa krwi ARH- wykształcony, kulturalny zadbany, wszystkie badania ,mieszkam i pracuję w Białymstoku czyli stolicy leczenia bezłodności, więc jeśli się wybierasz do tego miasta możemy się spotkać zapraszam. Napisz piotrek00001@gmail.com podam nr telefonu, dodam że jestem ojcem dwóch ślicznych córeczek.
mogę dojechać weekend

Pozdrawiam Piotrek
d/lubin/zgora
Posty: 134
Rejestracja: 18 lutego 2015, 04:48 - śr

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: d/lubin/zgora »

witam, jak w tytule,pomogę nieodpłatnie stac się mamą, jestem sprawdzony (od 2011 dałem już szczęście kilku mamom;)
jestem z okolic Lubina mam 39 lat 180cm/84 kg zdrowy, wykształcenie wyższe techniczne , brunet
zapraszam
typeman@o2.pl
fotgraf0
Posty: 80
Rejestracja: 28 września 2016, 07:39 - śr

Re: chcę zostać zapłodniona

Post autor: fotgraf0 »

Witaj,
jeśli aktualne to poznajmy się i porozmawiajmy....:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post