potomstwo:)

Ogłoszenia kobiet
Fredzia2007
Posty: 1
Rejestracja: 25 marca 2015, 14:00 - śr

potomstwo:)

Post autor: Fredzia2007 »

Witam,
szukam dawcy z Warszawy lub okolic.Konieczne badania krwi na hiv, kiłę, rzeżączkę, żółtaczkę zakaźną, badanie nasienia, badanie na chlamydię. Wykonane maksymalnie 2 tygodnie przed spotkaniem.Zalezy mi na mlodym,wysportowanym mezczyznie bez nalogow i z poczuciem humoru:) Metoda "kubeczkowa" wyłącznie.
Prosze o kontakt droga mailowa fredzia2007@interia.pl
Extremo
Posty: 16
Rejestracja: 22 lutego 2015, 15:23 - ndz

Re: potomstwo:)

Post autor: Extremo »

Witaj, jestem z Krakowa, zdrowy, 21 lat, 188 cm, niebieskie oczy, włosy ciemny blond, grupa krwi A Rh+, szczupły, niepijący i niepalący. Jeśli jestem w stanie pomóc, chętnie to zrobię. Jestem gotów zrobić potrzebne badania, jeśli umówimy się na spotkanie. Czekam na wiadomość zwrotną
ramboy2010
Posty: 20
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 20:14 - pn

Re: potomstwo:)

Post autor: ramboy2010 »

Proszę o kontakt bardzo chętnie pomogę, jestem wyjątkowo zdrowym i wyjątkowo płodnym brunetem wiek 34lata 190cm oczy piwne szczupły, krew (A Rh+) absolwent filozofii UMK w Toruniu, aktualnie pracownik naukowy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Posiadam duże doświadczenie w zapładnianiu.Proszę o kontakt na ramboy2010@interia.pl
greenjajo
Posty: 68
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:07 - ndz

Re: potomstwo:)

Post autor: greenjajo »

Pomogę bezpłatnie spełnić Wasze marzenia. Jestem zdrowym chłopakiem o niebieskich oczach, blond włosach, 60kg. Jestem honorowym dawca krwi od lat wiec ze zdrowiem problemów niema. Dostosuję się w razie potrzeby. Jestem bez problemowym facetem o bardzo pozytywnym nastawieniu do życia. Prowadzę działalność gospodarczą.
B Rh+
Jestem z Lublina

Piszcie na remagus.dziurda@gmail.com
Sprawdzony, pewny, bez problemowy człowiek . Nie czekaj tylko śmiało pisz .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post