Tata poszukiwany okolice Poznania

Ogłoszenia kobiet
Babyka7
Posty: 2
Rejestracja: 08 marca 2015, 21:50 - ndz

Tata poszukiwany okolice Poznania

Post autor: Babyka7 »

Mam 37 lat,wykształcenie wyższe stabilną sytuację materialną i pragnę mieć dziecko. Dawca powyżej 30 roku życia. Proszę o poważne oferty na Babyka7@wp.pl.
Magnatus
Posty: 45
Rejestracja: 24 lutego 2015, 02:16 - wt

Re: Tata poszukiwany okolice Poznania

Post autor: Magnatus »

Chetnie pomoge... Jesli jestes zainteresowana to napisz na pw.
jony393
Posty: 7
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 18:11 - wt

Re: Tata poszukiwany okolice Poznania

Post autor: jony393 »

Chętnie pomogę 43l.
ramboy2010
Posty: 20
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 20:14 - pn

Re: Tata poszukiwany okolice Poznania

Post autor: ramboy2010 »

Proszę o kontakt bardzo chętnie pomogę, jestem wyjątkowo zdrowym i wyjątkowo płodnym brunetem wiek 34lata 190cm oczy piwne szczupły, krew (A Rh+) absolwent filozofii UMK w Toruniu, aktualnie pracownik naukowy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Posiadam duże doświadczenie w zapładnianiu.Proszę o kontakt na ramboy2010@interia.pl
mrlee
Posty: 4
Rejestracja: 14 lutego 2015, 00:15 - sob

Re: Tata poszukiwany okolice Poznania

Post autor: mrlee »

Witam Mam 32 lata. Szczupły, zdrowy wykształcony. Pomogę Pani w zajściu w ciążę mrxwl@o2.pl
Jerzy
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:09 - wt

Re: Tata poszukiwany okolice Poznania

Post autor: Jerzy »

Witam!

Jeśli zapytanie aktualne to proszę o informację i kontakt na PW
ktoswyjatkowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 16:06 - czw

Re: Tata poszukiwany okolice Poznania

Post autor: ktoswyjatkowy »

cześć mam na imie Wojtek.Jestem z bliskich okolic Łodzi.Chcę zostać dawcą spermy w sposób naturalny (tradycyjny) Jestem w 100% zdrowy i gwarantuje 100% dyskrecji.Spotkania mogą odbywać sie 2-3 razy w tyg aż do skutku aż na tescie wyjdą dwie kreski.Po udanym zapłodnieniu daję gwarancje nie mieszania sie w wasze życie prywatne odwiedzanie itd.Zapraszam do kontaktu ktos.wyjatkowy@onet.pl jestem z pobliskich okolic Łodzi Pozdrawiam
100%konkretny
Posty: 8
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 15:34 - wt
Lokalizacja: Lublin

Re: Tata poszukiwany okolice Poznania

Post autor: 100%konkretny »

Witaj
Jak jeszcze nie masz odpowiedniego dawcy to z miłą chęcią chcę pomóc Tobie w tym i chcę, żebyś była szczęśliwa ;)
Michał
suzuki
Posty: 32
Rejestracja: 29 maja 2015, 13:19 - pt

Re: Tata poszukiwany okolice Poznania

Post autor: suzuki »

ktoswyjatkowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 16:06 - czw

Re: Tata poszukiwany okolice Poznania

Post autor: ktoswyjatkowy »

cześć mam na imie Wojtek.Jestem z bliskich okolic Łodzi.Chcę zostać dawcą spermy w sposób naturalny (tradycyjny) Jestem w 100% zdrowy i gwarantuje 100% dyskrecji.Spotkania mogą odbywać sie 2-3 razy w tyg aż do skutku aż na tescie wyjdą dwie kreski.Po udanym zapłodnieniu daję gwarancje nie mieszania sie w wasze życie prywatne odwiedzanie itd.Zapraszam do kontaktu.Proszę o podanie nr telefonu w wiadomości e-mail.Poczte odczytuję codziennie. ktos.wyjatkowy@onet.pl Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post