Chcę być zapłodniona

Ogłoszenia kobiet
erika
Posty: 1
Rejestracja: 01 marca 2015, 12:04 - ndz

Chcę być zapłodniona

Post autor: erika »

Poszukuję mężczyzny który chciałby mnie zapłodnić. Nie interesuje mnie jego życie prywatne. Jest jeden warunek... że zgodzi się zrobić badania. Jestem z małopolski. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt.
lukasz1983
Posty: 54
Rejestracja: 02 listopada 2014, 20:07 - ndz

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: lukasz1983 »

cześć moge pomuc grupa krwi 0rhd+ mam 3 miesięcznego zdrowego syna i napewno chce bezinteresownie dać i tobie :) lukasz.ped@op.pl
kobajasi1
Posty: 1
Rejestracja: 01 marca 2015, 23:52 - ndz

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: kobajasi1 »

witaj czekam na odp
Magnatus
Posty: 45
Rejestracja: 24 lutego 2015, 02:16 - wt

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: Magnatus »

Witaj,

Jestem wysokim (195 cm) blondynem. Mam 32 lata i 4 letniego zdrowego synka. Jestem w trakcie rejsteacji jako dawca w klinice Invicta zajmujacej sie badaniem i leczeniem bezpłodności, także badania robie w trakcie. Chetnie pomogę Ci w spelnieniu marzen o dziecku.
oliwier
Posty: 1
Rejestracja: 02 marca 2015, 09:41 - pn

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: oliwier »

CZEŚĆ , zdrowy 183/80 , krew 0rh+ , wykształcony , w związku , mam 3 dzieci plus kilka zapłodnień , przy stałym cyklu , wystarczy 2/3 dniowe spotkanie , mam 32 lata , jestem z okolic Warszawy , ale dojazd to nie problem , to mój E mail oliwierk-1993@wp.pl pozdrawiam Oliwier Kowalski
lukasz1983
Posty: 54
Rejestracja: 02 listopada 2014, 20:07 - ndz

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: lukasz1983 »

chce ci bardzo pomuc i zapłodnić cię abyś miała śliczne dziecko tak jak ja już mam :)
Extremo
Posty: 16
Rejestracja: 22 lutego 2015, 15:23 - ndz

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: Extremo »

Witaj, jestem z Krakowa, zdrowy, 21 lat, 188 cm, niebieskie oczy, włosy ciemny blond, grupa krwi A Rh+, szczupły, niepijący i niepalący. Jeśli jestem w stanie pomóc, chętnie to zrobię. Czekam na wiadomość zwrotną
Sensej
Posty: 13
Rejestracja: 16 listopada 2014, 12:39 - ndz

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: Sensej »

Chetnie pomoge, zgodze sie na badania, mam 25 lat, jestem z malopolski, kontakt sensej.1989@o2.pl
adaś
Posty: 168
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, 18:41 - czw

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: adaś »

cześc, ja mam wszystkie potrzebne badania ...zapraszam
Jigoro
Posty: 3
Rejestracja: 06 marca 2015, 15:47 - pt

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: Jigoro »

Witaj. Mam 23 lata. Co prawda nie jestem wysoki bo mam zaledwie 172 cm wzrostu ale za to posiadam szereg unikalnych cech ;)
Mam badania krwi. Jestem dawcą szpiku, krwi oraz nasienia. Jestem muzykiem dodatkowo studiuje prawo więc masz pewność ze Twoje dziecko wybierze dobry i dobrze płatny zawód jak i zainteresowań po mnie będzie miało wiele.
Moja grupa krwi to A Rh+,jestem szczupły ( nigdy nie miałem problemów z nadwagą ani niedowagą) włosy ciemne (brunet),oczy zielone,zadbany i zdrowy Jeżeli byłabyś zainteresowana szczegółami lub miała jakieś pytania,pisz a chętnie odpowiem na wszystko.
Mój mail to igor.bor(at)onet.pl
ODPOWIEDZ