Chcę być zapłodniona

Ogłoszenia kobiet
FARAONIK
Posty: 65
Rejestracja: 23 października 2014, 13:29 - czw

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: FARAONIK »

witam mam na imię Grzesiek i jestem żonaty chętnie Panią zapłodnię,poznajmy się,to mój mai grzesiek608@op.pl zależy mi na dyskrecji mam dwójkę ładnych zdrowych dzieci
FARAONIK
Posty: 65
Rejestracja: 23 października 2014, 13:29 - czw

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: FARAONIK »

zapłodnię Panią z miłą chęcią ale zależy mi na dyskrecji mój mail grzesiek608Qop.pl
przemo29
Posty: 14
Rejestracja: 16 stycznia 2013, 03:23 - śr
Lokalizacja: kielce

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: przemo29 »

Jestem zainteresowany pani ogłoszeniem zapłodnienie przez inseminację inaczej oddani nasienia do kubeczka, 2 lata temu byłem dawcom nasienia w banku, przez tom stronę już udało mi się oddać nasienie w taki sposób i zapłodnienie się udało urodziła się dziewczynka, mam 30 lat 178 cm 80 km czarne włosy i zielone oczy i mam grupa krwi O RhD + ( dodatni), nie dawno robiłem sobie badanie na nosicielstwo na HIV.
To mój mejl przemek27x1@o2.pl
ktoswyjatkowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 16:06 - czw

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: ktoswyjatkowy »

cześć mam na imie Wojtek.Jestem z bliskich okolic Łodzi.Chcę zostać dawcą spermy w sposób naturalny (tradycyjny) Jestem w 100% zdrowy i gwarantuje 100% dyskrecji.Spotkania mogą odbywać sie 2-3 razy w tyg aż do skutku aż na tescie wyjdą dwie kreski.Po udanym zapłodnieniu daję gwarancje nie mieszania sie w wasze życie prywatne odwiedzanie itd.Zapraszam do kontaktu.Proszę o podanie nr telefonu w wiadomości e-mail.Poczte odczytuję codziennie. ktos.wyjatkowy@onet.pl Pozdrawiam
ktoswyjatkowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 16:06 - czw

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: ktoswyjatkowy »

cześć mam na imie Wojtek.Jestem z bliskich okolic Łodzi.Chcę zostać dawcą spermy w sposób naturalny (tradycyjny) Jestem w 100% zdrowy i gwarantuje 100% dyskrecji.Spotkania mogą odbywać sie 2-3 razy w tyg aż do skutku aż na tescie wyjdą dwie kreski.Po udanym zapłodnieniu daję gwarancje nie mieszania sie w wasze życie prywatne odwiedzanie itd.Zapraszam do kontaktu.Proszę o podanie nr telefonu w wiadomości e-mail.Poczte odczytuję codziennie. ktos.wyjatkowy@onet.pl Pozdrawiam
suzuki
Posty: 32
Rejestracja: 29 maja 2015, 13:19 - pt

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: suzuki »

hej gdansk
100%konkretny
Posty: 8
Rejestracja: 16 czerwca 2015, 15:34 - wt
Lokalizacja: Lublin

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: 100%konkretny »

Witaj
Jak jeszcze nie masz odpowiedniego dawcy to z miłą chęcią chcę pomóc Tobie w tym i chcę, żebyś była szczęśliwa ;)
Michał
suzuki
Posty: 32
Rejestracja: 29 maja 2015, 13:19 - pt

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: suzuki »

gelus12
Posty: 36
Rejestracja: 24 lipca 2015, 15:12 - pt

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: gelus12 »

Witam chetnie pomoge CI zahsc w ciaze pozdrawiam serdecznie Grzesiek
gelus12
Posty: 36
Rejestracja: 24 lipca 2015, 15:12 - pt

Re: Chcę być zapłodniona

Post autor: gelus12 »

Witam jezeli ogloszenie jest nasal aktualne to prosze o kontakt pozdrawiam serdecznie Grzesiek
ODPOWIEDZ