Dawcy nasienia

Ogłoszenia kobiet
Aneta.85
Posty: 1
Rejestracja: 27 grudnia 2014, 00:31 - sob

Dawcy nasienia

Post autor: Aneta.85 »

Witam. Ciągle aktualne, szukam dawcy nasienia w wieku 25-40 lat, z badaniami i doświadczeniem. Więcej o mnie i poważne oferty na e-mail aneta.855@wp.pl lub gg: 52540482
Extremo
Posty: 16
Rejestracja: 22 lutego 2015, 15:23 - ndz

Re: Dawcy nasienia

Post autor: Extremo »

Chętnie pomogę, proszę sprawdzić e-maila. Pozdrawiam !
andreasg
Posty: 24
Rejestracja: 10 kwietnia 2014, 15:37 - czw

Re: Dawcy nasienia

Post autor: andreasg »

pisalem w czoraj doniej i sama niewie czego chce wyczulem ze sie boi byc w ciazy
ramboy2010
Posty: 20
Rejestracja: 13 kwietnia 2015, 20:14 - pn

Re: Dawcy nasienia

Post autor: ramboy2010 »

Proszę o kontakt bardzo chętnie pomogę, jestem wyjątkowo zdrowym i wyjątkowo płodnym brunetem wiek 34lata 190cm oczy piwne szczupły, krew (A Rh+) absolwent filozofii UMK w Toruniu, aktualnie pracownik naukowy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Posiadam duże doświadczenie w zapładnianiu.Proszę o kontakt na ramboy2010@interia.pl
shd85
Posty: 15
Rejestracja: 10 czerwca 2015, 18:36 - śr

Re: Dawcy nasienia

Post autor: shd85 »

Na co dzień prowadzę własną firmę z sektora IT. Ukończyłem także psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 22 lat trenuję sporty walki (karate kyokushin, jiu-jitsu), co za tym idzie, dbam o zdrowie i kondycję.

Pomogłem już 6 parom uzyskać swoje potomstwo (oczywiście bez problemu mogę podrzucić do nich kontakt w celach weryfikacyjnych). Jeżeli jesteś zainteresowana, zapraszam (rafa.cypr@gmail.com).

Pozdrawiam,
Rafał
gelus12
Posty: 36
Rejestracja: 24 lipca 2015, 15:12 - pt

Re: Dawcy nasienia

Post autor: gelus12 »

Witam czy twoje ogloszenie jest nadal aktualne pozdrawiam serdecznie Grzesiek
greg

Re: Dawcy nasienia

Post autor: greg »

andreasg pisze:pisalem w czoraj doniej i sama niewie czego chce wyczulem ze sie boi byc w ciazy
potwierdzam słowa przedmówcy, widzę że się od pół roku nic nie zmieniło

sama do mnie zagadała i straciłem na rozmowy z nią dobre dwa dni - jeśli to dziewczyna, która faktycznie chce mieć dziecko to albo jest na maksa niezdecydowana (i w zasadzie nie wiem kto i jak może ją przekonać) albo jeszcze nie dorosła do macierzyństwa i w sumie dobrze, mało to patologii oglądamy w wiadomościach ?

Na mój gust jest to jakiś dzieciak, który się zarejestrował, żeby z poważnych ludzi sobie jaja robić i wkręcać ich w jakieś dziwne rozmowy, cała rozmowa chwilami była śmieszna i żenująca

pozdrawiam i nie polecam jakichkolwiek kontaktów z nią, chyba że ktoś ma na tyle nudne życie, żeby się bawić w jakąś telenowele
d/lubin/zgora
Posty: 134
Rejestracja: 18 lutego 2015, 04:48 - śr

Re: Dawcy nasienia

Post autor: d/lubin/zgora »

witam, jak w tytule,pomogę nieodpłatnie stac się mamą, jestem sprawdzony (od 2011 dałem już szczęście kilku mamom;)
jestem z okolic Lubina mam 39 lat 180cm/84 kg zdrowy, wykształcenie wyższe techniczne , brunet
zapraszam
typeman@o2.pl
greenjajo
Posty: 68
Rejestracja: 21 lutego 2016, 07:07 - ndz

Re: Dawcy nasienia

Post autor: greenjajo »

Pomogę bezpłatnie spełnić Wasze marzenia. Jestem zdrowym chłopakiem o niebieskich oczach, blond włosach, 60kg. Jestem honorowym dawca krwi od lat wiec ze zdrowiem problemów niema. Dostosuję się w razie potrzeby. Jestem bez problemowym facetem o bardzo pozytywnym nastawieniu do życia. Prowadzę działalność gospodarczą.
B Rh+
Jestem z Lublina

Piszcie na remagus.dziurda@gmail.com
Sprawdzony, pewny, bez problemowy człowiek . Nie czekaj tylko śmiało pisz .
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Dawcy nasienia

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie ci pomoge mam 35l jesli jestes zainteresoana odezwij sie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post