Potrzebny Pan z Łodzi,krew Rh-.

Ogłoszenia kobiet
milama24
Posty: 1
Rejestracja: 10 października 2014, 10:13 - pt

Potrzebny Pan z Łodzi,krew Rh-.

Post autor: milama24 »

Cześć

Szukam Pana,który pomoże mi zajść w ciążę.Wymagam jednak dowodu potwierdzenia posiadania grupy krwi z czynnikiem Rh- .Najlepiej z Łodzi lub województwa.Naturalnie oczywiście.

Kontakt wyłącznie na email: milama24@wp.pl





Pozdrawiam
Rubi2000
Posty: 5
Rejestracja: 31 stycznia 2015, 12:08 - sob

Re: Potrzebny Pan z Łodzi,krew Rh-.

Post autor: Rubi2000 »

Dyskretny doświadczony brunet lat35 192cm szczupły zdrowy pomoże w zapłodnieniu proszę o kontakt mail: dawca35spermy@interia.eu
robert68
Posty: 152
Rejestracja: 29 stycznia 2015, 14:12 - czw

Re: Potrzebny Pan z Łodzi,krew Rh-.

Post autor: robert68 »

czesc 44 lata 183/82 zdrowy 100% doświadczony , posiadam RH , zapłodnienie bez kosztów , przy stałym cyklu , możliwe w 75% wybranie płci dziecka , pozdrawiam Robert E mail ron67@wp.pl
michal1989
Posty: 1
Rejestracja: 03 lutego 2015, 12:56 - wt

Re: Potrzebny Pan z Łodzi,krew Rh-.

Post autor: michal1989 »

Witam serdecznie posiadam grupę krwi A Rh-

Jeśli zainteresowana to proszę o priv
ktoswyjatkowy
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwietnia 2015, 16:06 - czw

Re: Potrzebny Pan z Łodzi,krew Rh-.

Post autor: ktoswyjatkowy »

cześć mam na imie Wojtek.Jestem z bliskich okolic Łodzi.Chcę zostać dawcą spermy w sposób naturalny (tradycyjny) Jestem w 100% zdrowy i gwarantuje 100% dyskrecji.Spotkania mogą odbywać sie 2-3 razy w tyg aż do skutku aż na tescie wyjdą dwie kreski.Po udanym zapłodnieniu daję gwarancje nie mieszania sie w wasze życie prywatne odwiedzanie itd.Zapraszam do kontaktu.Proszę o podanie nr telefonu w wiadomości e-mail.Poczte odczytuję codziennie. ktos.wyjatkowy@onet.pl Pozdrawiam
adi93
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwietnia 2016, 13:07 - śr

Re: Potrzebny Pan z Łodzi,krew Rh-.

Post autor: adi93 »

witam
jestem 23letnim brunetem z niebieskimi oczami 172cm posiadającym juz cudownego i w pełni zdrowego syna moja grupa krwi to 0Rh+, mieszkam nie daleko łodzi
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Potrzebny Pan z Łodzi,krew Rh-.

Post autor: Zbigniew »

adi93 pisze:moja grupa krwi to 0Rh+
Ale widziałeś, że biorczyni poszukuje kogoś posiadającego krew Rh-, prawda?
adi93
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwietnia 2016, 13:07 - śr

Re: Potrzebny Pan z Łodzi,krew Rh-.

Post autor: adi93 »

dla twojej informacji grupa krwi 0 pasuje do grupy krwi dodatniej jak i ujemnej
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Potrzebny Pan z Łodzi,krew Rh-.

Post autor: Zbigniew »

adi93 pisze:dla twojej informacji grupa krwi 0 pasuje do grupy krwi dodatniej jak i ujemnej
Myślę, że coś pomyliłeś (a przynajmniej jesteś nieprecyzyjny). Grupę 0Rh- można przetoczyć każdemu, zgadza się. Ale grupę 0Rh+ można przetoczyć tylko osobom posiadającym Rh+.
A jako że to forum dotyczy rozmnażania (a nie krwiolecznictwa), musisz wiedzieć, że biorczyni szuka człowieka z Rh-, ponieważ prawdopodobnie chce uniknąć konfliktu serologicznego w przyszłości.
Piotrek01
Posty: 54
Rejestracja: 27 stycznia 2016, 21:23 - śr
Lokalizacja: Białystok

Re: Potrzebny Pan z Łodzi,krew Rh-.

Post autor: Piotrek01 »

Witam myślę ze mógłbym dać to czego pragniesz, mam na imię Piotrek 32 lata 180 cm brunet, brązowe oczy, wykształcony, zadbany, wszystkie badania, mieszkam i pracuje w Białymstoku, wiec jeśli się wybierasz do tego miasta lub mieszkasz w jego okolicy możemy sie spotkać. piotrek00001@gmail.com dodam że mam śliczną córeczkę nie posiadam chorób genetycznych ani nabytych nie noszę okularów proszę o poważne oferty
Pozdrawiam Piotrek
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post