Szukam poważnego dawcy.

Ogłoszenia kobiet
monikakkk
Posty: 1
Rejestracja: 04 października 2014, 14:08 - sob

Szukam poważnego dawcy.

Post autor: monikakkk »

Witaj!!!
Napiszę wprost,bo zbędne ceregiele nie powinny mieć tutaj miejsca. Szukam dawcy i tylko na tym się skupiam. Zasada jest bardzo prosta. Mam lekarza który zrobi co trzeba. Nie ma mowy oczywiście o normalnym stosunku. Kocham mojego męża nad życie.Nie ma mowy także o zobaczeniu mnie itp. Natomiast Ty jako "sprzedający" masz "obowiązek" na lekkie ujawnienie się. Nie interesuje mnie Twoje życie ,chęć zarobku itp. To Twoja indywidualna sprawa.Chcę wiedzieć jak wyglądasz. Chcę również być pewna,że jesteś zdrowy. Czy zgodzisz się na badania? Nigdy mnie nie poznasz,a ja ze swojej strony GWARANTUJĘ pełną Twoją anonimowość!!! To ważne dla mojego i Twojego dalszego życia. Zasady są proste. Tyle ode mnie...
Moje wymagania to przedział wiekowy od 25-38 lat. Nie palący i nie pijący!Zdrowy przede wszystkim - badania.

Wynagrodzenie - wszystko do dogadania.
Neonadre
Posty: 37
Rejestracja: 02 sierpnia 2013, 20:19 - pt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam poważnego dawcy.

Post autor: Neonadre »

Witam, pochodzę i mieszkam w Warszawie. Jestem młodym (26 lat), zdrowym, inteligentnym mężczyzną z wyższym wykształceniem. Szatyn o piwnych oczach, wzrost 181 cm. Bez żadnych nałogów (kompletny abstynent). Jestem gotowy przeprowadzić wymagane badania w celu okazania stanu zdrowia. Po więcej szczegółów zapraszam : http://robimydzieci.com/viewtopic.php?f=3&t=6040

Proszę o podanie adresu e-mail na który mogę przysłać swoje zdjęcie.

Pozdrawiam,
Neonadre
RottenApple
Posty: 1
Rejestracja: 16 października 2014, 14:32 - czw

Re: Szukam poważnego dawcy.

Post autor: RottenApple »

Witam.Mam 28 lat wyższe wykształcenie , wzrost 193cm , waga 102, kolor włosów ciemny blond ,oczy koloru zielonego . Od dziecka czynnie uprawiam sport i propaguje zdrowy tryb życia. Jestem gotowy spełnić wszelkie postawione przez Państwa warunki. dodam , że nigdy wcześniej nie brałem udział w tego typu operacjach . O to mój adres e-mail Ktototaki@onet.pl
andrzej2406
Posty: 4
Rejestracja: 27 października 2014, 17:43 - pn

Re: Szukam poważnego dawcy.

Post autor: andrzej2406 »

Witam mam na imię Andrzej mam 25 lat razem z żona mamy dwie piękne zdrowe córeczki które są żywym dowodem mojego zdrowia jeżeli by państwo się zdecydowali podejmę się wszelkich badań. Jestem młodym zdrowym chłopakiem bez nałogów wysoki brunet 196cm żadnych operacji czy zabiegów żadnego leczenia w klinikach itp. Proszę o kontakt jeżeli się państwo zdecydują.Pozdrawiam i dziękuje
FARAONIK
Posty: 65
Rejestracja: 23 października 2014, 13:29 - czw

Re: Szukam poważnego dawcy.

Post autor: FARAONIK »

chętnie pomogę,ale mam na myśli stosunek,mój mail grzesiek608@op.pl
krystian85
Posty: 38
Rejestracja: 18 stycznia 2014, 22:44 - sob

Re: Szukam poważnego dawcy.

Post autor: krystian85 »

witam krystian z tej strony jesli aktualne to napisz moj meil jezus-21@o2.pl szczegoly w meilu
FARAONIK
Posty: 65
Rejestracja: 23 października 2014, 13:29 - czw

Re: Szukam poważnego dawcy.

Post autor: FARAONIK »

witam mój mail grzesiek608@op.pl zapłodnię
Krakus
Posty: 22
Rejestracja: 20 września 2015, 03:30 - ndz

Re: Szukam poważnego dawcy.

Post autor: Krakus »

Jestem zainteresowany. Dobra genetyka, 180 cm, ciemny blondyn, wykształcony, wwwjedynywww@poczta.fm
daniel z martą
Posty: 17
Rejestracja: 25 grudnia 2015, 03:38 - pt

Post autor: daniel z martą »

.
Ostatnio zmieniony 11 września 2017, 21:16 - pn przez daniel z martą, łącznie zmieniany 1 raz.
d/lubin/zgora
Posty: 134
Rejestracja: 18 lutego 2015, 04:48 - śr

Re: Szukam poważnego dawcy.

Post autor: d/lubin/zgora »

witam, jak w tytule,pomogę nieodpłatnie stac się mamą, jestem sprawdzony (od 2011 dałem już szczęście kilku mamom;)
jestem z okolic Lubina mam 39 lat 180cm/84 kg zdrowy, wykształcenie wyższe techniczne , brunet
zapraszam
typeman@o2.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post